OYAK Maden Metalürji Grubu; sıcak ve soğuk haddelenmiş, kalay, krom ve çinko kaplamalı yassı çelikler levha, kütük ve kangal üretimi gerçekleştiren bir holding kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan OYAK Maden Metalürji Grubu günümüzde ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bünyesinde 12 bini aşkın çalışana sahiptir. OYAK Maden Metalürji Grubu bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. OYAK Maden Metalürji Grubu tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

OYAK Maden Metalürji Grubu İş İlanları 2023

OYAK Maden Metalürji Grubu bünyesinde bulunan şirketler ülkemizde hizmet verdiği alanlarda en büyük şirketlerdir. Her sene 1 milyon tonu aşkın ihracat gerçekleştiren holding kuruluşu, ülkemize katma değer yaratmaya devam etmektedir. OYAK Maden Metalürji Grubu; bünyesindeki 8 şirketiyle, Türkiye’nin en büyük entegre çelik üreticisidir. Ham çelik üretiminde AB’ye üye ülkeler arasında en üçüncü sırada bulunmaktadır. Kurum büyüme hedefleri doğrultusunda bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.OYAK Maden Metalürji Grubu tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış uzmanı, kalite kontrol mühendisi, planlama uzmanı, maden mühendisi, bilgi işlem uzmanı, iş güvenliği uzmanı, çevre mühendisi, vardiya amiri, özel güvenlik görevlisi, iş yeri hemşiresi, vinç operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

OYAK Maden Metalürji Grubu İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

OYAK Maden Metalürji Grubu bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından yukarıdaki açıklamaları kabul ediyorum kısmına tıklamanız durumunda açık iş pozisyonları sayfasına ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. OYAK Maden Metalürji tarafından yapılacak alımlar çeşitli kariyer portalları üzerinde de yayınlanmaktadır. Bu yazımızda OYAK Maden Metalürji Grubu iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

OYAK Maden Metalürji Grubu İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OYAK MADEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, oyak maden konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan oyak maden duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.