OXXO, giyim, ayakkabı, aksesuar gibi ürünlerin satışını yapan bir mağazalar zinciridir. İlk olarak İstanbul ilimizde mağaza açan OXXO, daha sonra ülkemiz genelinde 50’yi aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen OXXO, bu doğrultuda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. OXXO ülkemizde ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. OXXO tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

OXXO İş İlanları 2023

OXXO tasarımda özgün olmanın yanında kaliteli ürünler ortaya çıkarmaktadır. Tüm bu ürünleri uygun fiyatları ile müşterilerle buluşturan OXXO, ülkemizde en çok tercih edilen giyim mağazalarından birisi olmayı başarmıştır. Kurum bünyesindeki mağazalara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Mavi Jeans İş İlanları İçin TIKLAYIN

OXXO tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; full time satış danışmanı, part time satış danışmanı, kalite güvence teknikeri, alokasyon sorumlusu, ürün yöneticisi, tekstil mühendisi, üretim müdürü, genel muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

OXXO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

OXXO bünyesine alacak olduğu çalışanları çeşitli kariyer portalları sayesinde seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmenizin ardından sayfanın sonunda yer alan KARİYER kısmına giriş yaparsanız, OXXO tarafından yayınlanan en son ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda OXXO iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

OXXO İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OXXO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, oxxo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan oxxo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.