Otokoç Otomotiv, lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketidir. Bir Koç Holding iştirakidir. Şirketin temelleri 1928 yılında Ankara ilimizde açılmıştır. Otokoç Otomotiv bugün; Türkiye’de 36 şube (19 Otokoç, 17 Birmot), 72 Avis, 44 Budget ve 18 yurt dışı kiralama ofisi ile hizmet veriyor. Otokoç Otomotiv kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Otokoç bu büyümenin ara vermeksizin sürmesi adına çalışmalarına devam ederken, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Otokoç tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Otokoç Otomotiv İş İlanları 2023

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan Otokoç Otomotiv, yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri, günlük ve operasyonel araç kiralama hizmetleri sunuyor.  Otokoç; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, Konya, Eskişehir, Kütahya, Bursa illeriyle Tarsus ve Alanya ilçelerinde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Otokoç faaliyetlerine eksiksiz olarak devam etmek adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Otokoç tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, operasyon yöneticisi, yedek parça danışmanı, gelir yönetimi müdürü, satış planlama danışmanı, hasar danışmanı, satış sonrası hizmetler müdürü, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Otokoç Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Otokoç bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfası sayesinde kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından stajyer, yeni mezun, profesyonel gibi seçeneklerden size uygun olanını seçebilir ve akabinde “Başvuru için tıklayın.” Bağlantısına tıklayarak açık iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz. Burada kurum tarafından en son yayınlanmış olan iş ilanları ile iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır.

Başvurularınızı başarılı bir şekilde tamamlamanızın ardından insan kaynakları departmanı başvurularını değerlendirmektedir. Bu aşamayı da geçen bireyler mülakat ve yeterlilik gibi aşamalar için iş görüşmesine çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda Otokoç Otomotiv Genel Müdürlük iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Otokoç İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OTOKOÇ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, otokoç konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan otokoç duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.