Otokar, ülkemizdeki en büyük firmalardan bir tanesidir. Minibüs, otobüs, zırhlı araç, treyler, hafif kamyon, arazi araçlarını üreten firma 1963 yılında kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana da düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve ülkemizdeki en büyük şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Koç Holding şirketlerinden bir tanesidir. Sakarya ilimizde 555 bin metrekare alana kurulu olan fabrikasında 2 bini aşkın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Otokar bu çalışanlara ek olarak da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Otokar tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Otokar İş İlanları 2023

Otokar aynı zamanda savunma sanayimiz için de oldukça önemli bir kuruluştur. Bünyesinde tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretilmektedir. Otokar dünya çapında rekabet gücü olan ürünler tasarlamak ve pazarlamak misyonu ile çalışmalarını sürdürürken, çeşitli dönemlerde de bu amaçları gerçekleştirmede kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Otokar tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine mühendisi, tekniker, ambar ve depo sorumlusu, lojistik birim yöneticisi, analiz mühendisi, elektronik elektrik mühendisi, üretim mühendisi, öneri sistemi sorumlusu, endüstriyel tasarımcı, kaynak mühendisi, stajyer, servis mühendisi, şoför, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda mavi yaka ve beyaz yaka kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Otokar İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Otokar iş başvuru şekli, başvuru yapacağınız pozisyona göre farklılık göstermektedir. Şayet ofis çalışanı olarak ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız, özgeçmişinizi ik@otokar.com.tr mail adresine iletebilirsiniz. Ancak saha çalışanı olarak ilanlar başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvuru yapmak durumundasınız. Hangi yolla başvuru yaparsanız yapın başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen bireyler Otokar bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Otokar iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Otokar İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OTOKAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, otokar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan otokar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.