Osmaniye ülkemizin 80. ilidir. 1933 yılına kadar il olan Osmaniye daha sonra Adana iline bağlanmış ve 1996 yılında yapılan yasal düzenleme ile tekrar il statüsüne kavuşmuştur. Osmaniye’nin eski adı Cebelibereket’tir. Osmaniye 2022 yılı itibariyle 550 bin nüfusu aşan ülkemizin önemli illerinden bir tanesidir. Osmaniye Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre belediye kadrolarında çok sayıda eleman açığı bulunduğu ve bu kadrolara yakın zamanda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceğini belirtti. Osmaniye Belediyesi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Osmaniye Belediyesi, son yıllarda yapmış olduğu atılımlar ile şehrin çehresini değiştirmek adına önemli işler yapmıştır. Bu değişim ve gelişim evresinin sürmesini isteyen, Osmaniye ilinin modern seviyelerde bir kent olabilmesi için çalışmalar ise tüm hızıyla devam ediyor. Bu istikrar ve sükun ortamının korunabilmesi için ise belediye açıkta bulunan pozisyonlara ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacak.  Bu alımlar sadece Osmaniye ili merkezi için değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçeler ve taşra bölgesi için de gerçekleştirilecektir.  • Bahçe
  • Düziçi Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Sumbas
  • Toprakkale

Osmaniye son yıllarda sanayileşme anlamında yapmış olduğu atılımlar ile önemli başarılar elde etmiştir. Şehrin nüfusunun bu bağlamda hızlı artması, belediyenin de eleman ihtiyacını arttırmıştır. Bu sebepten dolayı ve boşta bulunan pozisyonlar sebebiyle Osmaniye Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacak. Yapılacak olan alımlar hakkında detaylar da belli olmaya başladı. Belediye tarafından yapılacak olan alımlarda kadroya alınacak elemanlar daimi yani sözleşmeli olarak kadroya alınacaklar. Adaylar için öngörülen başvuru şartları kadro ve pozisyona göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca çok sayıda kadro ve pozisyon için KPSS şartı aranmıyor. İlanlarda avukat, zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, mühendis, programcı, itfaiyeci, sekreter, şoför gibi çok sayıda kadro bulunuyor. Yazımızın devamında bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlattık. Aynı zamanda Osmaniye ilinde verilmiş güncel kamu iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Osmaniye İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Osmaniye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Osmaniye Belediyesi bay, bayan, part time, sözleşmeli, İŞKUR, güvenlik, muhasebe, daimi gibi başlıklarda çok sayıda personel alımı yapacak. Ancak ilanlar henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığı an iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi ilanlar hakkında tüm detaylar ilk olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanlardan önce haberdar olabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Osmaniye Belediyesi’ne iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanını ziyaret ederek özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Fakat buraya yapacağınız iş başvuruları ancak ilgili pozisyonda eleman açığı doğduğu takdirde değerlendirilmeye alınmaktadır. Başvurunuz bu durumda olumlu bulunursa da mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırsınız. Bunun yerine sayfamız üzerinde yer alan ilanları düzenli olarak takip ederek ilanda belirtildiği şekilde iş başvurusu yapmanızı önermekteyiz. Osmaniye Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • Telefon : 0 328 440 00 80
  • Adres : Rahime Hatun Mahallesi Musa Şahin Bulvarı No:303 Osmaniye / Türkiye


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.