Osmangazi EDAŞ 2005 yılında kurulmuş elektrik dağıtım faaliyetleri yürüten ülkemizin enerji sektöründeki öncü firmalarından bir tanesidir. TEDAŞ tarafından yapılan elektrik dağıtımının özelleştirmesi sonucunda Uşak, Afyon, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir illerinin özelleştirmeleri almıştır.

Osmangazi Edaş Elektrik Faturası Borç Öğrenme

Teknolojik gelişmelerin hayatımızı her geçen gün daha fazla etkilediği, kolaylaştırdığı günümüzde bir çok işlemi internet sayesine kolayca gerçekleştirebilmekteyiz. Bu gelişmeleri takip eden ve en güzel uygulayan firmalardan bir tanesi de Osmangazi Edaş şirketi. Osmangazi Edaş web adresi üzerinden fatura borç sorgulama, evrak sorgulama gibi bir çok işlemimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. Aşağıda bulunan online elektrik faturası borç sorgulama aracında ilinizi, işletme numaranızı ve abone numaranızı eksiksiz doldurarak elektrik faturası borç sorgulama yapabilmektesiniz. Osmangazi Edaş tarafından geliştirilmiş bu araç sayesine ödenmemiş faturalarınızı görebilir, son ödeme tarihlerini öğrenebilirsiniz.Osmangazi Edaş Elektrik Faturası Borcunuzu Öğrenmek İçin Hemen TIKLAYIN

Girmiş olduğunuz sayfada bireysel abone veya ticarethane olduğunuzun seçimini yapmanızın ardından kimlik numarası ve tahakkuk fiş numarası ile kolaylıkla ne kadar elektrik faturası borcunuzun olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Aynı işlemi Alo 186 vasıtası ile de gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra gerekli adımları takip ederek güncel borç tutarınızı görebilirsiniz.

Osmangazi Edaş Elektrik faturası borç sorgulama aracından sadece Eskişehir, Uşak, Afyon, Kütahya ve Bilecik illeri için abonelik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Diğer illerimizi için sorgulama bölümünde yer alan konulara göz gezdirebilirsiniz.


DİĞER OSMANGAZİ EDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, osmangazi edaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan osmangazi edaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.