Osmangazi, Bursa ilimizde bulunan metropol ilçelerden bir tanesidir. Bursa’nın tüm ilçelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Osmangazi ilçesi adını, Osmanlı İmparatorluğu kurucu olan Osman Gazi’den almaktadır. Osmangazi, tarihi ve kültürel yapısı ile ülkemizin en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Osmangazi ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 850 bini aşmış durumdadır. Osmangazi Belediyesi bu nüfus yoğunluğunda ilçenin yönetimi için oldukça büyük çaba sarf etmektedir. Osmangazi Belediyesi çalışmalarının devamı adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Osmangazi Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi iş başvurusu detayları bulunmaktadır.

Osmangazi Belediyesi İş İlanları 2023

İlçede dokuma sanayi, otomobil yan sanayi, havlu sanayi, trikotaj sanayi, kundura sanayi, tarım araçları sanayi, mobilya sanayi, deri, plastik sanayi, bakır işlemeciliği, makine ve ma­deni eşya yapımcılığı, elektrik motoru sanayi, döküm sanayi, marangoz makineleri sanayi, kaynak makineleri sanayi, soba sanayi, bıçakçılık sanayi çok gelişmiştir. Bunların dışında yağ ve un fabrikaları, tuğla fabrikaları üretim yapmaktadır. Osmangazi Belediyesi ilçede süregelen sükun ortamının sürmesi adına ve ilçeyi daha da geliştirmek adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Osmangazi Belediyesi aynı zamanda bu kapsamda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir. Aşağıda Osmangazi Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır.Facebook Üzerinden Osmangazi İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Osmangazi Belediyesi tarafından şimdiye kadar yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, beden işçisi, şoför, bahçıvan, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, sekreter, ekskavatör operatörü, avukat, programcı, şehir plancısı, kanal ve ızgara işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapılacağı belirtilmektedir. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu deneyimli ve deneyimsiz adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Osmangazi Belediyesi iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Osmangazi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Osmangazi Belediyesi tarafından yayınlanacak olan iş ilanları henüz yayınlanmadı. Ancak iş ilanları yayınlandığında ilk olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde paylaşılacaktır. İş ilanları yayınlandığında ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylı ilan bilgileri de paylaşılacaktır. Bu iş ilanları takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bunun haricinde belediye bünyesinde bulunan insan kaynakları departmanı gibi çeşitli departmanlara CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kesinlikle kabul edilmemektedir. Ancak Osmangazi Belediyesi kurum ve kuruluşların eleman bulmaları, kişilerin ise iş bulmaları için OKİM adında bir kariyer merkezini hayata geçirmiştir. Bu kariyer merkezine üye olarak da Osmangazi ilçesinde iş arayabilirsiniz. Bu şekilde iş aramak için aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Osmangazi Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER OSMANGAZİ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, osmangazi belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan osmangazi belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.