Orhangazi, Marmara Denizi güneyinde yer almakta olan, Bursa ilimizin ilçelerinden bir tanesidir. Orhangazi, İznik Gölü’nün kıyısında çok verimli bir ova üzerinde kurulmuştur. Orhangazi Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyelerinden bir tanesidir. Belediye ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmekte ve çeşitli dönemlerde de bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Orhangazi Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Orhangazi Belediyesi İş İlanları 2023

Orhangazi, Bursa şehir merkezine 45 km yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Denizden yüksekliği 125 m’dir. Orhangazi, Bursa-İstanbul Yolu üzerinde önemli bir kavşak noktasıdır. Ayrıca Orhangazi yeni büyükşehir kanunu ile Bursa’nın merkez ilçelerinden biri olmuştur. Orhangazi Belediyesi ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Orhangazi İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Orhangazi Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, şoför, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, sosyolog, şehir plancısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Orhangazi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Orhangazi Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Orhangazi Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ORHANGAZİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, orhangazi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan orhangazi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.