Orhaneli ya da eski adı ile Adranos, Bursa ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Orhaneli, Bursa’nın güneyindeki engebeli düzlüklerde yer almaktadır. İlçenin nüfusu 20 bin dolaylarındadır. Orhaneli Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Orhaneli Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Orhaneli Belediyesi İş İlanları 2023

Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan ilçede çilek, vişne yetiştirilmekte ve bu ürünler ihraç edilmektedir. Koyunun da yetiştirildiği ilçede hayvancılık büyük gelir sağlamaktadır. Krom, linyit, manyezit, asbest, dolomit, mermer, talk, kalsit, feldspat, siyenit, kireç taşı, olivin, demir içeren maden yatakları bulunmaktadır. Orhaneli Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratmak ve belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Orhaneli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Orhaneli Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Orhaneli Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; zabıta memuru, itfaiye eri, temizlik işçisi, beden işçisi, çöpçü, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Orhaneli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Orhaneli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Orhaneli Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ORHANELİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, orhaneli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan orhaneli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.