Ordu Ulubey SYDV Personel Alımı İlanı 2016

Ordu ilinin Ulubey ilçesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yani SYDV yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Personel alımı ilanı kapsamında büro görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 6 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  • TERCİHEN 4 YILLIK EĞİTİM VEREN ÜNİVERSİTELERİN PSİKOLOJİ,SOSYOLOJİ VE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNU OLMAK
  • Bayan Aday alınacaktır (35 yasını dolduran adayların başvurusu kabul edilmeyecektir)
  • Basvuracak (bayan) adayın vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet etmesi gerekmektedir. İlandan sonra ikametini alan adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.
  • Personel Alımında ÖSYM tarafından 2016 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı Puan türü (KPSS) 3(üç) puan türünden en az 70 puan almış olmak.
  • Sosyal İletişim becerisine sahip olmak,
  • Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb. programları kullanabilmek).
  • Mülakata, özel şartlara ilişkin kanıtlayıcı belgeleri teslim eden adaylar arasından KPSS P3 puan türünden en yüksek puanı alan açık kadro sayısının 5(beş) katı kadar aday çağrılacaktır
  • Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu
  • İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti Tarafından; yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir.

İlanda Ordu ili ve Ulubey ilçesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı haberine ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi önemli bilgileri paylaştık. Adaylar ilana bizzat ilgili SYDV binasına istenilen belgeler ile beraber müracaat etmek durumundadırlar. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Ordu Belediyesi personel alımı ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN
DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.