Opet Petrolcülük A.Ş., ticari ve endüstriyel satışlar, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet göstermekte olan ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. Opet şirketinin temelleri 1982 yılında öğretmenlikten ayrılarak ticaret hayatına geçmiş Fikret Öztürk tarafından atılmıştır. Kurmuş olduğu firma günden güne büyümüş ve ülkemizin çok sayıda ilinde çok sayıda noktasına istasyon kurmayı başarmıştır. Bu başarı 2002 yılında Koç Holding Enerji Grubu’nun şirkete ortak olması ile taçlanmıştır. Almış olduğu yatırımla büyümesini hızlandıran Opet, son on yılda en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketidir. Opet bu büyümenin sürmesi adına çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Opet tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Opet İş İlanları 2023

Opet, alanında ülkemizde ilkleri gerçekleştiren bir firmadır. Ülkemizde 98 oktan kurşunsuz benzini ilk kez satışa sunan, ultra Euro diesel motorini Avrupa’dan önce Türk tüketicisine sunan Opet firmasıdır. Opet müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini gözetmeyi başarmış bu doğrultuda müşterilerinden gelen talepleri uygulamaya almıştır. Yapmış olduğu bu çalışmalar kendilerini ülkemizin ikinci büyük akaryakıt dağıtım şirketi haline getirmiştir. Ülkemizde en büyük akaryakıt dağıtım firması olmak için çalışan Opet bünyesine de çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.



Opet petrol tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bakım operatörü, siber güvenlik uzmanı, muhasebe sorumlusu, operatör, pompacı, satış elemanı, akaryakıt pompa görevlisi, kasiyer, istasyon müdürü, saha müdürü, inşaat mühendisi, market elemanı, temizlik görevlisi, akaryakıt satış yetkilisi, market satış yetkilisi, özel güvenlik görevlisi, şoför, avukat, engelli personel, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Opet İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Opet ülkemiz genelinde istasyon sayısını günden güne arttırmaktadır. Sunpet markası ile birlikte 1700’den fazla istasyon sayısına sahiptir. Opet bünyesinde bu istasyonlarda ve genel müdürlükte çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalı ve akabinde başvurunuzu kurumun insan kaynakları departmanına göndermelisiniz. Kurum açık iş pozisyonu oluşması durumunda başvurunuzu değerlendirecek ve olumlu gördüğü kişileri iş görüşmesine çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Opet bünyesinde çalışma imkanı elde edecektir. Bu yazımızda Opet kadın gücü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Opet iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER OPET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, opet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan opet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.