Onur Air Taşımacılık A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla Onur Air, merkezi İstanbul’da yer alan ve düşük maliyetli taşımacılık hizmeti vermekte olan bir Türk firmasıdır. Şirket, günümüzde iç hatlarda 14 önemli noktaya, dış hatlarda ise tarifeli ve tarifesiz olarak 25 ülkede 120′ yi aşkın noktaya uçuş düzenlemektedir. Onur Air, kuruluş yılı olan 1992’den bu yana 90 milyonun üzerinde yolcunun güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamıştır. Onur Air havayolu taşımacılığında gerçekleştirmeyi başardıkları uygun maliyetli uçuşlar sayesinde oldukça tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Onur Air faaliyetlerinin devamı adına da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Onur Air tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Onur Air İş İlanları 2023

Onur Air kurulmuş olduğu 1992 senesinden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş olan bir kuruluştur. Bu süreçte bünyesine 30 uçak katmayı başarmıştır. Onur Air bünyesinde 1700’ü aşkın personel görev yapmaktadır. Onur Air bu personellere ek olarak, büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır.Onur Air tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; kabin memuru, host, hostes, pazarlama uzmanı, cari hesaplar uzmanı, tekniker, teknisyen, pilot, yardımcı pilot, mühendis, yazılım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi , uçak teknisyeni, stajyer memur gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu adaylara, deneyimli deneyimsiz adaylara ve bay bayan adaylara göre kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Onur Air İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Onur Air tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Ayrıca bu iş ilanlarına ait duyuruları da www.devlette.com adresimiz üzerinde paylaşmaktayız. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bunun haricinde de aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan bütün açık iş pozisyonları görüntülenebilir. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin akabinde size uygun ilanlara iş başvurusu yaptıktan sonra kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak incelemeye alacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar bir dizi testten geçirilmelerinin ardından Onur Air bünyesinde çalışmaya başlayabilirler. Bu yazımızda Onur Air iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Onur Air İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ONUR AİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, onur air konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan onur air duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.