Havaların bir hayli soğuduğu, bazı yerde soğuk rekoru kırıldığı şu günlerde kombiler durmadan çalışmaya devam ediyor. Durum böyle olunca kişiler doğalgaz faturası ne kadar gelecek merak ediyorlar. Kartlı sistem kullanan doğalgaz aboneleri için herhangi bir sorun yok. Çünkü onlar güncel olarak ne kadar doğalgaz faturası gelecek öğrenebiliyorlar. Ancak faturalı doğalgaz aboneleri ay sonunda sürpriz yaşamamak, daha tasarruflu olmak adına 2023 doğalgaz faturası hesaplama konumuzu detaylıca okumalılar.

DOĞALGAZ FATURASI HESAPLAMA

Online doğalgaz faturası hesaplama için Başkent doğalgaz , İzmirgaz, Esgaz, Kayserigaz, Bursagaz, İgdas, Gazdas, Dergaz, Kirgaz, Samgaz, Palen, Emindenizli ve daha bir çok şirket online doğalgaz faturası hesaplama modülleri geliştirmişlerdir.  2023 yılı için 1 metreküp doğalgaz fiyatı ise 1,001107 TL olarak belirlenmiştir. Doğalgaz birim fiyatı için herhangi bir düşme yada artma gözlemlendiğinde aşağıdaki sitelerde bulunan online doğalgaz faturası hesaplama araçları da kendisini otomatik olarak güncellemektedir.  Aşağıdaki kutucuğa tüketim miktarını metreküp cinsinden yazmanız yeterlidir. Daha sonra online doğalgaz faturası sorgulama butonuna basarak güncel doğalgaz faturanızı öğrenebilirsiniz.Doğalgaz Faturanızı Tahmini Olarak Hesaplamak İçin TIKLAYIN

Yukarıdaki araç sayesine Bitlis, Bingöl, Muş,Isparta, Burdur, Gönen ve Bucak şehirleri, Güroymak ve Tatvan şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi dağıtımını almış Sel-Tan, Mardin ve Kızıltepe şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesini almış Akmercan,  Iğdır, Kars, Ardahan ve Sarıkamış şehirleri dağıtım hakkını üstlenmiş İS-KA,  Sinop ve Gerze şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için Akmercan , Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için Akmercan, Kızılcahamam için Koçoğlu, Zonguldak, Bartın, Kozlu, Kilimli, Havza, Vezirköprü, Bafra ve Ladik, Geyve, Ali Fuat Paşa, Pamukova,Çaycuma ve Devrek, Adıyaman, Besni, Gölbaşı ve Kahta Şehirleri bölgesinin dağıtımını alan Akmercan,  Siirt, Batman,Gümüşhane,Elazığ, Yazıkonak,Karacabey, Mustafakemalpaşa, Susurluk, Ovaazatlı, Yalıntaş ve Tatkavaklı şehirleri, Yurtbaşı, Hankendi,  Bayburt,Amasya, Tokat, Merzifon Suluova, Turhal, Niksar, Erbaa, Zile ve Ziyaret şehirleri, Kurtalan, Afyonkarahisar, Bolvadin, Çay ve Dinar şehirleri dağıtımını alan Anadolu doğalgaz, Aydın, Nazilli, Atça, Yenipazar, Umurlu, Söke ve Kuşadası,Antalya Büyükşehir, Göynük, Kemer, Tekirova, Çamyuva, Kadriye, Belek ve Serik, Erzincan ve Demirkent, Denizli, Kaklık, Kocabaş, Gökpınar, Bağbaşı, Pınarkent, Kayhan, Kınıklı, Gümüşler, Üçler, Bereketli, Hallaçlar, Göveçlik, Servergazi, Başkarcı, Akkale ve Honaz şehirleri, şehirleri için Metangaz , Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Karayılan, Sarıseki, Denizciler, Bekbele, Nardüzü, Azganlık, Belen, Kadirli, Antakya ve Yumurtalık (06/10/2010 tarihli ve 2757/13 sayılı Kurul Kararı ile Yumurtalık şehri dağıtım bölgesine dahil edilmiştir.) Ordu, Giresun, Çarşamba, Terme, Ünye,Van, Trabzon, Rize,Çanakkale, Biga, Çan, Kepez, Gönen, Ezine ve Bayramiç şehirleri, Akçaabat ve Of, Fatsa şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için Aksa Dooğalgaz , Seydişehir ve Çumra Şehirleri için Cengiz İnşaat, Diyarbakır için Fernas , Karaman için Tefirom ,  Şanlıurfa, Siverek, Suruç, Karaköprü ve Onbirnisan şehirleri Gür-Dağ , Gaziantep, Kilis ve Nizip, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Lüleburgaz, Çerkezköy, Muratlı, Kavaklı, Büyükkarıştıran, Evrensekiz, Kızılpınar, Kapaklı, Karaağaç, Veliköy, Ulaş, Misinli, Velimeşe ve Babaeski şehirleri,  şehirleri Zorlu Petrogas , Kahramanmaraş, Türkoğlu, Kılılı, Kavlaklı ve Karacasu şehirleri için Arsan , Malatya, Konak, Gündüzbey, Yeşilyurt, Bostanbaşı, Yakınca, Topsöğüt, Şahnahan, Dilek, Hatunsuyu, Hanımınçiftliği, Orduzu, Battalgazi ve Hasırcılar şehirleri Peker , Yozgat, Yerköy, Sorgun, Çiçekdağı, Saray, Köseli,Karabük, Kastamonu, Çankırı, Gerede, Safranbolu, Tosya, Korgun, Seydiler ve Kurşunlu , Boğazlıyan şehirleri Çorum Doğalgaz ,  için online doğalgaz faturası hesaplama aracı yukarıda verilmiştir.


DİĞER DOĞALGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, doğalgaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan doğalgaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.