Omo, Unilever şirketi bünyesinde bulunmakta olan bir deterjan markasıdır. Ülkemizde Omo ismi ile bilinmekte olan marka, yurt dışında çok sayıda ülkede Surf ismi ile anılmaktadır. 1959 yılında kurulmuş olan şirket günümüzde dünyanın en büyük deterjan markalarından birisi haline gelmiştir. Omo ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Omo tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariye fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Omo İş İlanları 2020

Omo, ülkemizde 1960 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Geçtiğimiz senelerde ise Konya ilimizde fabrika açarak toplamda ülkemizdeki 8. Fabrikasını açmayı başarmıştır. Omo tüm bu fabrikalarına ve kendi bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Omo tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; depo personeli, şoför, hat operatörü, temizlik görevlisi, vasıfsız fabrika işçisi, forklift operatörü, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Omo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Omo bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Omo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Omo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OMO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, omo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan omo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.