Omo, 1959 yılında kurulmuş olan bir deterjan markasıdır. 1959 yılında kurulmuş olan firma Unilever bünyesinde faaliyet gösteren markalardan bir tanesidir. Ülkemize ilk olarak 1960 yılında giren firma, günümüze kadar ülkemizde en çok tüketimi yapılan deterjan markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. “Kirlenmek güzeldir!” sloganı ile adını 7’den 70’e her vatandaşımıza duyurmayı başarmıştır. Omo ülkemizde büyümesine ara vermeksizin devam etmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Omo bunun yanında ülkemizde çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olmaktadır. Üstelik bünyesinde çalışan kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Omo tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

OMO İş İlanları 2023

Omo ülkemizde alanında çok sayıda yeniliği ilk olarak getirmeyi başarmıştır. İlk matik deterjanı, ilk sıvı deterjanı bunlardan sadece bir kaçıdır. Firma ayrıca; Domestos, Yumoş, Cif, Rinso, Elidor, Clear, Dove gibi markaların sahibidir. OMO, Kocaeli, Konya, İstanbul gibi illerimizde fabrikalara sahiptir. Gerek bu Omo deterjan fabrikası bünyesine gerekse dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir.OMO bünyesinde şimdiye kadar yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; gıda üretim personeli, depo işçisi, kapalı depo görevlisi, üretim elemanı, vasıfsız personel, servis elemanı, şoför, kimyager, güvenlik görevlisi, bakım onarım destek elemanı, arıtma personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

OMO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

OMO iş ilanları, markayı bünyesinde barındıran Unilever web adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girerek Konya Omo fabrikası açık iş ilanları, iş başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgilere kolay bir şekilde erişebilir anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenmekte ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Omo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Omo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OMO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, omo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan omo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.