Ömer Halisdemir Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ömer Halisdemir Üniversitesi ilan kapsamında tarım işçisi, diğer hayvan yetiştiricileri ve tarım işçileri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 4 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ömer Halisdemir Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2018

Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların dikkatine; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden, hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği) Alımı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 tarım işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği)

Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri Alımı

Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 10 diğer hayvan yetiştiricileri ve tarım işçileri alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi12.06.201810:00 – 11:00

Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği) Alımı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği)
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi OkulHayvan SağlığıOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulVeteriner SağlıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulHayvan YetiştiriciliğiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Çalışma Adresi : Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi 51100 NİĞDE MERKEZ

Bu yazımızda Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.