Okyanus Koleji, Orhan Özbey tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Okyanus Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Okyanus Koleji, ilk kampüsünü İstanbul ilimizde Avcılar’da açmıştır. Daha sonra Beylikdüzü Anaokulu, Beylikdüzü Kampüsü, Güneşli Kampüsü, Bahçeşehir Kampüsü, Solarkent Anaokulu, Ataşehir, Sancaktepe, Halkalı, Bahçelievler, Fatih, Adana ve Tatvan kampüsleri faaliyete geçmiştir. Ankara İncek, Antalya Konyaaltı, İzmir Mavişehir, Kemerburgaz, Mimaroba, İstanbul Çekmeköy, Ankara Eryaman, Bursa İnegöl, Bursa Nilüfer, İzmir Bornova kampüsleri ise daha sonra faaliyete geçmiştir. Okyanus Koleji tüm bu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Okyanus Koleji tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Okyanus Koleji İş İlanları 2022

Okyanus Koleji, eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Okyanus Koleji bu hedeflerini gerçekleştirmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Okyanus Koleji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kantin görevlisi, üstün zekalılar sınıf öğretmeni, yüzme antrenörü, Almanca Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni aşçı, temizlik görevlisi, beden işçisi, şoför, Matematik öğretmeni, fizik öğretmeni, kimya öğretmeni, müzik öğretmeni, danışma görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Okyanus Koleji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Okyanus Koleji bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından öğretmenlik pozisyonları için mi yoksa personel pozisyonları için mi başvuru yapacağınızı seçmenizin ardından formu doldurmalısınız. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu değerlendirecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da geçen adaylar Okyanus Koleji bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Okyanus Koleji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Okyanus Koleji İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.