Gaziantep ilimizde yer almakta olan Oğuzeli Belediyesi, Oğuzeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Oğuzeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi, iş makinası operatörü, şoför, özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 11 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Oğuzeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

28/04/2019 tarihli e 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, “İl Özel İdareleri Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdari Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar”ın 4. Maddesindeki şartları taşımak.

Başvuru sırasında adaylardan istenen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Ağır ve tehlikeli işler raporu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vukuatlı nüfus kayıt aile bildirim belgesi
 • Adli sicil kaydı
 • Öğrenim belgesi veya diploma fotokopisi
 • Kan grubunu belirten belge
 • Askerlik durum belgesi
 • Ehliyet belgesi ( şoförler için B,C,D,E herhangi birisi)
 • Vesikalık fotoğraf 6 adet
 • İş makinası operatörlük belgesi
 • Özel güvenlik sertifikası ( özel güvenlik personeli için)
 • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması

Başvuru Adresi : Oğuzeli Belediyesi Hizmet Binası Temizlik İşleri Genel Müdürlüğü Oğuzlar Mahallesi Alparslan Türkeş No:1 Oğuzeli / Gaziantep

İrtibat : Arif Uzun

Bu yazımızda Oğuzeli Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER OĞUZELİ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, oğuzeli belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan oğuzeli belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.