Ofçay, 1985 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük çay üreticilerinden bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Ofçay, günümüzde 5 fabrika, 1 çay ve 1 şeker paketleme tesisi ile yıllık 18 bin ton yaş çay işleme kapasitesine sahip bir hale gelmiştir. Ofçay, dökme, bardak ve demlik poşet siyah çaylarımızdan bitki, meyve, yeşil ve form çaylarımıza, beyaz ve esmer şekere kadar onlarca çeşide sahiptir. Ofçay faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek amacıyla çeşitli dönemlerde çok sayda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Ofçay tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ofçay İş İlanları 2022

Ofçay büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Doğuş Çay İş İlanları İçin TIKLAYIN

Ofçay tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; EDT satış elemanı, finans elemanı, satış asistanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ofçay İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ofçay bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını yapabilirler. Kurum iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlamayı tercih etmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Ofçay iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ofçay İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.