Obasan, ülkemizdeki en büyük catering firmalarından bir tanesidir. Temelleri 1930 yılında Bursa ilimizde açılan Lezzet Lokantası’na dayanmaktadır. Firma 2011 yılından bu yana Sofra Grup – Compass Group Türkiye bünyesinde hizmet vermektedir. Obasan Yemek kurulduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmıştır. Büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam eden firma çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Obasan Yemek tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Obasan Yemek İş İlanları 2023

Obasan günümüzde modern sevkiyat yöntemleri kullanan geniş servis ağı ile her gün taşımalı yemek hizmeti sunuyor. Dağıtım ağını her geçen gün geliştiren firma, 650’den fazla şirkete taşımalı yemek hizmeti veriyor. Bu firmalara her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Obasan gerek aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine gerekse dağıtım ağına çok sayıda yardımcı personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • Obasan Bursa Fabrikası : Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır.
  • Obasan Gebze Fabrikası : Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde yer alıyor.
  • Obasan Gemlik Fabrikası : Bursa Gemlik Serbest Bölgede yer alıyor.

Obasan Catering tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; depo sorumlusu, kalite yönetimi uzmanı, servis elemanı, proje müdür yardımcısı, aşçı yardımcısı, aşçı, tatlıcı, bulaşıkçı, cankurtaran, soğuk aşçı, elektrik teknisyeni, forklift operatörü, güvenlik görevlisi, catering hizmetleri proje müdürü, şoför, vardiya amiri, temizlik görevlisi, vip garson, aşçıbaşı, diyetisyen, garson, tatlı ustası, gıda mühendisi, kat hizmetleri görevlisi, resepsiyonist, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Obasan Yemek İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Obasan bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurum insan kaynakları departmanına iletilecektir. Akabinde başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda size uygun iş ilanı mevcutsa ilanınız değerlendirilmeye alınır. Bu aşamayı da geçen bireyler Obasan gibi ülkemizin en büyük catering şirketi bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Obasan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Obasan İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OBASAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, obasan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan obasan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.