Nusr-Et Steakhouse ilk mağazasını İstanbul ilimizde Etiler’de açmış olan bir restoran zinciridir. 2010 yılındaki ilk mağazasından sonra yıllar içerisinde büyümesini sürdürmüş ve günümüzde en çok tanınan restoran zincirlerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle birbirinden lezzetli etleri ve farklı sunumları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Nusr-Et Steakhouse gerek mevcut şubelerine gerekse yeni açacak olduğu şubelere ise ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Nusr-Et tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Nusr-Et Steakhouse İş İlanları 2020

Nusret Gökçe tarafından kurulmuş olan Nusr-Et Steakhouse adını kurucusundan almaktadır. Nusret; Ankara ilimizde Kavaklıdere’de, Bodrum Yakıkavak Marina’da, Muğla Marmaris’te, İstanbul Etiler’de, Nişantaşı’nda, Bebek’te, Kanyon’da, İstinyepark’ta ve Sandal Bedesteni’nde, yurt dışında ise New York, Doha, Miami, Duabi’de çok sayıda şubeye sahiptir. Nusret bu şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Nusret tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kasap, stajyer, garson, aşçı, temizlik personeli, vale, bulaşıkçı, restoran kasiyeri, karşılama hostesi, mutfak personeli, servis elemanı, barmen, veteriner, ekmek ustası, misafir ilişkileri sorumlusu, resepsiyonist, satış danışmanı, sezonluk eleman, depo elemanı, bordro uzmanı, komi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Nusr-Et İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nusret bünyesinde çalışan kişilere piyasada yer almakta olan diğer firmalara göre daha fazla maaş vermekte ve çalışanlarının haklarını sonuna kadar korumaktadır. Bu sebepten dolayı çoğu kişi Nusret bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için iş başvurusu yapmaktadır. Nusret tarafından yapılacak olan personel alımları çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. D.ream bünyesinde yayınlanan iş ilanlarına aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Nusret iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Nusret İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER NUSR-ET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, nusr-et konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan nusr-et duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.