Nusret Gökçe, 1983 yılında Erzurum ilimizde doğmuş olan Türk kasap, şef ve lokantacıdır. Et pişirme ve tuzlama şekli sebebi ile Salt Bae adı ile anılmaya başlamış ve bir İnternet fenomeni haline gelmiştir. Nusret öğrenimini altıncı sınıftayken yarına bırakarak kasaplığa başlamıştır. 2010 yılında ise Nusret Steakhouse adı ile kendi markasını oluşturmuştur. Nusr-Et Steakhouse açılmasının ardından benzersiz servisi, lezzetli etleri ve butik konsepti ile müşterilerinin hızla beğenisini kazanmıştır. Oldukça yoğun bir şekilde ziyaret edilmeye başlanan Nusret Steakhouse daha sonra şubeleşme yoluna gitmiş ve çeşitli illerimizde ve hatta ülkelerde şubeler açmayı başarmıştır. Nusret Steakhose bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Nusret Steakhouse tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Nusret Steakhouse İş İlanları 2023

Nusret Et kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış bir marka olmuştur. Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının vazgeçilmez mekanı haline gelmiştir. Faaliyette olan tüm şubeleri yoğun olarak hizmet vermektedir. Bunların dışında markanın bu denli sevilmesinin bir sebebi de Nusret bünyesinde çalışma imkanı elde eden vatandaşlarımızın maaşlarının yüksek olması ve tüm sosyal güvenlerinin eksiksiz olarak gerçekleştirilmesidir. Bünyesinde çalışanlarına büyük değer veren Nusret bu çalışanlara ek Dubai, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye gibi çok sayıda lokasyonda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Peki yeni alımlar hangi şubelere yapılmaktadır? • Ankara Kavaklıdere Şubesi
 • Bodrum Yalıkavak Marina Şubesi
 • D Maris Bay Şubesi
 • İstanbul Etiler
 • Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Şubesi
 • Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi Şubesi
 • İstanbul Bebek Şubesi
 • İstanbul Nişantaşı Şubesi
 • İstanbul Kanyon Şubesi
 • İstanbul İstinyepark Şubesi
 • Doha Şubesi
 • Amerika Miami Şubesi
 • Amerika New York Şubesi
 • Sandal Bedesteni Şubesi

Nusret Steakhouse tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; komi, karşılama hostesi, garson, misafir karşılama elemanı, mutfak komisi, kasiyer, satış danışmanı, seriş personeli, misafir ilişkileri sorumlusu, stajyer, aşçı, şoför, kasap, temizlik personeli, bulaşıkçı, vale, veteriner hekim gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan deneyimli deneyimsiz, bay bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Nusret İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nusret Restaurant hem yurt içi şubelerine hem de yurt dışı şubelerine alımlar gerçekleştirmektedir. Nusret bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını D.ream şirketi bünyesine yapmalıdırlar. Bu iş ilanlarına başvuru yapabilmek için ik@d-ream.com.tr mail adresine özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Bu şekilde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Nusret bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Nusret iş ilanları, iş başvuru formu ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER NUSR-ET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, nusr-et konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan nusr-et duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.