Nusaybin, Mardin ilimizde Suriye sınırında yer almakta olan bir ilçemizdir. İpek yolu üzerinde Suriye ile sıfır noktasında bulunan Nusaybin, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın yani Mezopotamya’nın kuzey kısmında bulunmaktadır. Nusaybin, MÖ 4500’lü yıllarda kurulmuştur. Tarihi ve kültürel zenginlikleri açısından ülkemizdeki en önemli ilçelerden bir tanesidir. Nusaybin Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarını sürdürürken, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Nusaybin Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Nusaybin Belediyesi İş İlanları 2023

Nusaybin ilçesinde ekonomi genel olarak tarım, nakliyat ve ticarete dayalıdır. Son yıllarda sermayenin hızlı bir şekilde batı illerine kayması sebebi ile yeni yatırım sahaları oluşmamakta ve ilçede işsizlik artmaktadır. Nusaybin Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratarak, yeni iş sahaları oluşturmak maksadıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye çeşitli dönemlerde faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Nusaybin İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Nusaybin Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; psikolog, sosyolog, zabıta memuru, ziraat mühendisi, itfaiye eri, engelli personel, beden işçisi, temizlik işçisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, eski hükümlü işçi, bilgisayar işletmeni, tahsildar, VHKİ gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Nusaybin Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nusaybin Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Nusaybin Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.