Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, ülke nüfusunun yapısı, nitelikleri, nüfus hareketleri ve bunlardaki gelişmelere göre izlenecek politikaların saptanmasına yönelik çalışmaları ilgili kuruluşlarla işbirliği içinde yapmak; belirlenecek esasların yürütülmesini sağlamak, nüfus hareketlerini izlemek ve değerlendirmek, Merkezi Nüfus İdaresi Sisteminin uygulanmasına geçilen yerlerden başlamak üzere Türk vatandaşları ile Türkiye’de nüfus kaydı tutulan yabancılara nüfus kütüklerinde bilgi alışverişini kolaylaştırmaya ve kamu kuruluşlarında tutulan kayıtlar arasında bağ oluşturmaya esas olacak bir numara sistemi geliştirmekle görevlidir. Kurum İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra özel kanunlarla ve Bakanlıkça verilen diğer görevleri yürütür. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile NVİ her sene faaliyetlerinin devamı için çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. İlan kapsamında arşiv uzmanı, harita mühendisi, şehir plancısı, mütercim tercüman, mühendis, büro personeli, teknisyen, çözümleyici gibi çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlar kapsamında alımı yapılacak adayların bazıları sınavsız olarak, sadece sözlü mülakat ile, bazıları da KPSS gibi bir sınav şartı gözetilerek kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde istihdam edileceklerdir. Peki bu iş ilanları ne zaman yayınlanacak? Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılacak?Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

NOT : İlanlar yayınlandıkça liste güncellenecektir.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü İş Başvurusu 2023

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı, memur alımı ilanı henüz yayınlanmaya başlamadı. İlanlar kademeli olarak 2023 yılı içerisinde yayınlanacaktır. İlanlar yayınlandığı anda iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile diğer detaylı ilan bilgileri www.devlette.com sitemiz üzerinde ve www.nvi.gov.tr İnternet adresi üzerinde yer alacak. Bu ilanları kaçırmamak ve ilanlar yayınlandığı anda iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bireysel başvuruları kabul etmemektedir. Nüfus Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız bu sebepten dolayı iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir. İlanlarda başvurulara dair usul ve esaslar detaylı olarak paylaşılacaktır. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • Adres : Çamlıca Mahallesi 408 cadde No 136 Yenimahalle/Ankara
  • İletişim : Alo 199


DİĞER NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.