NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulmuş olan ülkemizin ilk haber kanalıdır. Ocak 1999’da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılarak yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye’de tematik kanal dönemini başlatmıştır. NTV, kurulduğu günden bu yana ülkemizde en çok izlenen TV kanallarından bir tanesidir. NTV bu başarısını sürdürmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. NTV tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

NTV İş İlanları 2023

NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayınlamaktadır. Genel merkez binası İstanbul, Sarıyer, Maslak’ta yer almaktadır. NTV kanalı bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.NTV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; gece editörü, editör, iş güvenliği ve idari işler uzmanı, spiker, program prodüktörü, sistem destek uzmanı, avukat gibi çok sayıda kadro e pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

NTV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

NTV bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Kuruma başvurular Doğuş Yayın Grubu bünyesinden alınmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler NTV bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda NTV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

NTV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.