Nike, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısıdır. 1971 yılında kurulmuş olan Nike, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Nike büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Nike tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Nike İş İlanları 2023

Şirket, üretiminin tamamına yakınını Uzak Doğu Asya’daki üretim evlerinde yaptırtmaktadır ve kendisine ait tek üretim evinde de spor ayakkabıların hava tabanlarını üretmektedir. Şirket dünya çapında 25,000 çalışana sahiptir. Nike büyüme hedefleri doğrultusunda ülkemizde de çalışmalarına devam etmekte ve çok sayıda yeni mağaza açmaktadır. Nike bu mağazalarına ve ihtiyaçları sebebi ile mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ağrı Nike Fabrikası İş İlanları İçin TIKLAYIN

Nike tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, mağaza depo yöneticisi, satış elemanı, mağaza müdürü, özlük işleri uzmanı, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Nike İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nike bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfa Nike tarafından hazırlanmış olan ve ülkemize ait iş ilanlarının yer almış olduğu sayfadır. Harici olarak çeşitli kariyer portalları üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Nike bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Nike iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Nike İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER NİKE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, nike konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan nike duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.