Niğde Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Niğde, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan kültürel zenginlikleri ile önemli bir ilimizdir. Halın geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerine kuruludur. Ancak Niğde merkezde yer alan organize sanayi, bor deri organize sanayi, halı fabrikası ve diğer sanayi kolları da ayrıca istihdam için önemli kuruluşlardır. Niğde Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre belediye bünyesinde çok sayıda eleman açığı bulunduğunu ve bunları kapatabilmek adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceğini belirtti. Niğde Belediyesi iş başvurusu için başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Niğde ilinde son dönemde işsizlik rakamlarında artış gözlemlendi. Bu durumu düzeltmek adına Niğde Belediyesi çeşitli çalışmalarda bulundu. Bunlardan bir tanesi de İŞKUR ile yapılan istihdamı arttırmak için yapılan çalışmaydı. Bu çalışma doğrultusunda ve çok sayıda personeli belediye bünyesine kazandırmak adına, Niğde Belediyesi çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Bu ilanlarda vasıfsız, ilköğretim mezunu, part time, kadrolu, sözleşmeli gibi çeşitli başlıklarda kadro ve pozisyonlar yer alacak. Niğde Belediyesi sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de çok sayıda memur alımı gerçekleştirecek.  • Altunhisar
  • Bor
  • Çamardı
  • Çiftlik
  • Ulukışla

Niğde Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi detaylı olarak yazımızın devamında anlattık. Aşağıda da Niğde ilinde son dönemde verilmiş olan güncel kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Niğde Belediyesi İş İlanları 2022

Aşağıda Niğde ilinde verilmiş kamu iş ilanları yer almaktadır. Tüm bunları vermiş olduğumuz facebook adresi üzerinden de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Facebook Üzerinden Niğde İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 

Niğde Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Niğde Belediyesi iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak ilanların kısa zaman içerisinde yayınlanması planlanıyor. Niğde Belediyesi iş ilanları yayınlandığı an, ilanlar hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile diğer tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanlara başvuru yapmanız için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Bu ilanları beklemeden belediye bünyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız da, özgeçmişiniz ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ancak buraya yapacağınız iş başvuruları çoğu zaman “Personel alımı yoktur.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu yapılan başvuruların çok olmasından dolayıdır. Bu duruma düşmemek için sitemiz üzerinde ilanların yayınlanmasını beklemeli ve ardından anlatacağımız şekilde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.  Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • Adres: Yukarı Kayabaşı, 51000 Niğde Merkez/Niğde
  • Telefon: (0388) 232 35 50


DİĞER NİĞDE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, niğde konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan niğde duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.