Nevgross marketin açılışı 1920’li yıllara dayanmaktadır. Nevgross ülkemizin ilk yüzde 100 yerli sermayeye sahip Cash & Carry mağazasıdır. Nevgross geniş ürün yelpazesi ve bu ürünleri oldukça uygun fiyatlara satması ile tanınmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana beğeni toplamayı başarmış olan Nevgross her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Ankara ilimizde Macunköy ve Gimat şubelerinde hizmet vermekte olan şirket, yeni marketler açmak için de çalışmalarını sürdürmektedir. Peki bu şubeler sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Nevgross Toptan Market çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Nevgross Çalışma Saatleri 2022

Nevgross market, kısa süreli kampanyalar veya indirimler yerine her daim uygun fiyata ürün satmayı hedef bilmiştir. Müşterilerin cebini en çok düşünen market zincirlerinden bir tanesi olan Nevgross Toptan Market haftanın 7 günü de sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşamları saat 20:45’de kapanmaktadır.Nevgross Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Nevgross Market tıpkı hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır. Çalışma saatleri ise değişmemektedir.

Nevgross Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı?

Nevgross Market; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü kapalı durumdadır. Ancak diğer resmi tatil günleri olan 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz tarihlerinde açık durumdadır.

Bu yazımızda Nevgross çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇALIŞMA SAATLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çalışma saatleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çalışma saatleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.