Narlıdere, İzmir ilimizde yer almakta olan kent merkezinde bulunan ilçelerimizden bir tanesidir. Yüzölçümü olarak İzmir ilimizdeki en küçük ilçelerden bir tanesidir. İlçenin nüfusu 65 bini aşmış durumdadır. Narlıdere, İzmir ilimizin en gözde ilçeleri arasında yer almıştır. İlçe sınırları içinde modernlik ve büyüklük açısından dünyanın en büyük ikinci huzurevi ve 5 yıldızlı turistik bir otel bulunmaktadır. Narlıdere’nin en büyük hedefi, termal turizme yönelik yatırımlara ev sahipliği yapmaktadır. Narlıdere Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Narlıdere Belediyesi İş İlanları 2023

Narlıdere ilçesinin ekonomisi narenciye ve çiçekçiliğe dayanmaktadır. Konumu itibariyle sanayi tesisi bulunmayan ilçemizin gelir çeşidini artırma çalışmaları yapılmaktadır. Narlıdere Belediyesi bu amaçlarını gerçekleştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, elaman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Narlıdere İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Narlıdere Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine teknikeri, beden işçisi, temizlik işçisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, büro memuru, zabıta, itfaiye memuru, mühendis, mimar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Narlıdere Belediyesi bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, engelli ve eski hükümlü personeller istihdam edilmektedir. Peki Narlıdere Belediyesi iş başvurusu nasıl ve nereden yapılıyor?

Narlıdere Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Narlıdere Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Narlıdere Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER NARLIDERE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, narlıdere konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan narlıdere duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.