Namet, et ve et ürünleri denildiğinde ülkemizde en çok tanınan markalardan bir tanesidir. Namet; sucuk, salam, köfte, döner, biftek, kavurma, kuşbaşı, kıyma, sosis gibi sayısız ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Ülkemizin lider et üreticisi olan Namet; kuşaktan kuşağa gerçek lezzetleri tüketiciler ile buluşturmayı sürdürmektedir. 1984 yılında faaliyetlerine başlayan şirket ülkemizin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer almaktadır. 2014 yılında Maret şirketini de satın alması ile bu büyüme hızını daha da arttırmış ve günümüzde ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer edinmeyi başarmıştır. Namet bu büyümesini sürdürürken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Namet tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Namet Gıda İş İlanları 2022

Namet ülkemizde alanında en gelişmiş üretim tesislerinden bir tanesine sahiptir. Şanlıurfa Entegre Besi ve Et Tesisi 740 bin metrekare alana kurulu olan yılda 60 bin büyükbaş hayvan yetiştirme kapasitesine sahiptir. Burada beslenen hayvanlar Kocaeli ilimizde yer almakta olan Namet Çayırova Entegre Et ve Et Ürünleri Tesisi içinde satışa hazır hale getirilmektedir. Namet tüm bu üretim tesislerine ve İstanbul, Ankara, Gebze, İzmir gibi dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TAB Gıda İş İlanları İçin TIKLAYIN

Namet tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; paketleme elemanı, şoför, dağıtım elemanı, forklift operatörü, vasıfsız işçi, ziraat mühendisi, gıda mühendisi, stajyer, engelli personel, üretim elemanı, insan kaynakları stajyeri, finans görevlisi, bölge satış sorumlusu, satınalma uzmanı, mekanik bakım yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Namet Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Namet Fabrikası ve Namet dağıtım noktalarında çalışma imkanı elde etmek için özgeçmişinizi isealim@namet.com.tr mail adresine başvuru yapmak istediğiniz pozisyonla beraber göndermeniz yeterlidir. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu beklemeye alacak ve başvuru yaptığınız pozisyonda bir personel açığı oluşması durumunda da değerlendirecektir. Bu yazımızda Namet iş ilanları, iş başvuru formu ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.