Teknik destek almak için, faturamızı öğrenmek, hesabımızı kapatmak ya da kayıp bildirimi gibi sayısız işlemimizi gerçekleştirmek için şirketin müşteri temsilcilerine ulaşmaya çalışırız. Ancak bir çok şirketin müşteri temsilcisine bağlanmak sanıldığı kadar kolay bir işlem olmuyor. Dakikalarca uğraşmamıza, her tuş kombinasyonunuzu denememize rağmen sistem bizi bir türlü müşteri temsilcisine bağlamıyor.  Bu sebepten müşteri temsilcisine bağlanamıyorum, müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım gibi soruları merak eden okurlarımız için en çok bilinen şirketlerin müşteri temsilcisine bağlanma kısayollarını tek tek deneyerek bir liste hazırladık. Sizler de bu listede olmayanları yada farklı şekilde müşteri temsilcisine bağlandığınız kısayolları ya da hatalı müşteri temsilcisine bağlanma kısayolları yorum bölümünden belirterek bizlere ve bu sayede zaman kaybı yaşayan binlerce okurumuza yardımcı olabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin Tuşlamanız Gereken Rakamlar

Müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım, müşteri temsilcisine nasıl ulaşırımmüşteri temsilcisine hızlı bağlanmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki listeden bağlanmak istediğiniz şirketin müşteri temsilcisini arayarak belirttiğimiz tuş kombinasyonlarını deneyebilirsiniz.Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Öncelikle Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan “0 850 2222525” aranır ve ardından “2” tuşlanarak T.C. kimlik numarası ile kart ile ilgili istenilen bilgiler girilir. Daha sonra “2 – 2 – 0” rakamları sırasıyla tuşlanarak müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanılabilir.

AlbarakaTürk Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

AlbarakaTürk müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolay bir işlem. Bunun için öncelikle “444 5 666” müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız ve “0” tuşlamanız yeterlidir.

AnadoluBank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Öncelikle müşteri hizmetleri telefon numarası olan “444 5 550” aranır ve ardından sırasıyla “3 – 0” tuşlanır.

Avea Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Avea hattı olmayan bir telefon ile hiç beklemeden Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak için 2 – 2  – 0 tuşlamanız yeterlidir.

Bank Asya Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Bank Asya müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “0 850 222 4 888” telefon numarası aranır ve ardından sırasıyla “2 – 2 – 4” tuşlanır.

Bank Pozitif Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Bank Pozitif müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “444 4 365” telefon numarası aranır ve ardından “0” tuşuna basılır.

Başkent Doğalgaz Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Başkent Doğalgaz müşteri hizmetlerine bağlanmak için “444 64 29” ya da “0 312 2317180” telefon numarasını aramanız ve ardından 0 ( sıfır ) tuşuna basmanız yeterlidir.

BİMCELL Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak için “ 444 4 551” çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra 0’ı tuşlamanız yeterlidir.

Citibank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Citibank müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “444 0 500” telefon numarası aranır ve ardından sırasıyla 3 ve 3 tuşlarına basılır.

Denizbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “0 850 2220800” telefon numarası aranır ve ardından “0” tuşuna basılır.

Digitürk Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0 212 4737373” telefon numarasını aramanız yeterlidir.

DSmart Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Dsmart müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0 850 2660266” telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Enpara.com Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Enpara müşteri hizmetlerine bağlanmak için, çağrı merkezi telefon numarası olan “08502223663″ü aramanız yeterlidir. Herhangi bir tuşlama yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Eurobank Tekfen Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Eurobank Tekfen müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “4448222” telefon numarası aranır ve ardından “0” tuşuna basılır.

Fibabanka Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Fibabanka müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “4448888” telefon numarası aranır ve ardından “0” tuşuna basılır.

Finansbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle “0 850 222 0 900” telefon numarası tuşlanır ve ardından telesekreter sizi tanıyarak Size Özel Menüye yönlendirir. Dinlemiş olduğunuz menüler içerisinde Diğer İşlemler’i tuşlayın Ana Menüye ulaşın ve sırasıyla 1 ile 5 rakamlarını tuşlayın. Ardından kartınızın son 4 hanesini girin ve 4 haneli kart şifrenizi yazın. Bu işlemlerin ardından müşteri hizmetleri ile görüşmeye başlayacaksınız.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0 850 2220333″ telefon numarasını arayarak ardından ” 1 – 3 – 5″ rakamlarını tuşlamanız ve sizden istenilen kredi kartı numarası ile şifrenizi girmelisiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine kolay yoldan bağlanmanın bir diğer yolu ise “444 0 338” telefon numarasını aramak ve ardından * ( yıldız ) tuşuna basmanızdır.

Halk Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Halk Bankası müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak için “444 04 00” telefon numarasını arayarak sırasıyla 1 ve ardından 0 tuşlarını tuşlamanız yeterlidir.

HGS Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

HGS müşteri hizmetlerine kolay yoldan bağlanmak için “444 17 88” telefon numarasını aramanız ve sırasıyla “4 – 4 ” tuşlarını tuşlamanız gerekmektedir.

HSBC Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

HSBC müşteri hizmetlerine bağlanmak için  “ 444 0 111” telefon numarasını aradıktan sonra sırasıyla “1 – 8 – 4 “ tuşlarını tuşlamanız gerekmektedir.

İNG Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

İNG Bankası müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için “0 850 222 0 600” telefon numarasını aradıktan sonra T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası yada kart numaranızı tuşlamanızın ardından ana menüye ulaşır ve 3 ile 0 tuşlarına sırasıyla basmanız gerekmektedir.

İSKİ Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi kısa adı olan İSKİ müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için  “185”i aramanız ve ardından 2 tuşuna basmanız yeterlidir.

Kuveyt Türk Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine bağlanmak için, çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 123” aranır ve ardından sırasıyla 2 – 0 tuşlanır.

Liberty Sigorta Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Liberty Sigorta müşteri hizmetlerine bağlanmak için, çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 2225557” aranır ve ardından sırasıyla 2 ile 1 tuşlanır.

MNG Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanmak için, çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 606” telefon arandıktan sonra sırasıyla 1 ve 5 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

Passolig Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Passolig müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak için “0850 724 33 44” çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra “0”ı tuşlamanız yeterlidir.

PTT Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

PTT Kargo müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Bunun için “444 1 788” telefon numarasını aradıktan sonra sırasıyla “2- 3 – 4 “ tuşlarına basmanız yeterlidir.

Şekerbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için “444 78 78” telefon numarasını aramanız yeterlidir.

TEB Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

TEB müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için, “0850 2000 666” çağrı merkezi telefon numarasını aramanız ve ardından sırasıyla “ 3 -1 – 1” tuşlarına basmanız gerekmektedir.

Tekstil Bank ( ICBC ) Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

ICBC yani eski adıyla Tekstil Bankası müşteri hizmetlerine kolay yoldan bağlanabilmek için,  “444 00 50” çağrı merkezi telefon numarasını arayıp 0 ( sıfır) tuşuna basmanız yeterlidir.

THY Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

THY müşteri hizmetlerine bağlanmak için “444 0 849” çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra sırasıyla 2-1-1 tuşlarına basmanız yeterlidir. Şayet Miles & Miles üyesi iseniz “0850 3330849” telefon numarasını aramanız yeterlidir.

TİVİBU Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

TİVİBU müşteri hizmetlerine bağlanmak için “4440375” çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra 4 tuşuna basmanız yeterlidir.

TTNET Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

TTNET müşteri hizmetlerine bağlanmak için hizmet almak istediğiniz bölümü seçmeniz gerekmektedir. Örneğin teknik destek almak için “ 1 ve 6” tuşlarına basmanız yeterli olacaktır ya da fatura işlemleri için “3 ve 5” tuşlarına, aynı şekilde TİVİBU hizmetleri için  “2 ve 4” tuşlarına, güvenli internet işlemleri için müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz ise “1-1-5” tuşlarına basmanız gerekmektedir. Her şekilde de müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

TURKCEL Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Türkcell’den müşteri hizmetlerine bağlanmak diğer firmalara göre daha kolay. Öncelikle “532” Turkcell çağrı merkezi telefon numarasını tuşladıktan sonra, “müşteri temsilcisi” derseniz sizi doğrudan müşteri hizmetleri yetkilisine bağlamaktadır.

TURKCELL SUPERONLİNE Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

TURKCEL Süperonline müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0850 222 0 222” çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra “1” tuşuna bastıktan sonra 10 haneli hizmet numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından 6 tuşuna basarsanız müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için “ 444 2 444” çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir.

UYDUNET Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Uydunet müşteri hizmetlerine bağlanmak için, “444 0126” çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Vakıfbank beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0850 222 0 724”  çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra sırasıyla 2 ve 0 tuşlarına basmanız gerekmektedir. Daha sonra hangi yöntem ( kredi kartı, bankomat, internet bankacılığı şifresi) ile devam etmek istediğinizi seçin, bilgilerinizi girin ve temsilciye kolaylıkla bağlanın.

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Vodafone müşteri hizmetlerine anında bağlanmak için 542’yi aramanız gerekmektedir. Burada sırasıyla “3-1-2-7” tuşlamalarını yaptıktan sonra anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu işlemin ücreti dakikası 80 kuruştur. Lütfen unutmayın.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0850 222 0 444”  çağrı merkezi telefon numarasını aramanız ve ardından T.C. kimlik numarası, banka hesap numarası ya da kart numaranızı girdikten sonra sırasıyla “2-3-4” tuşlarınıza basmanız durumunda müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için “444 0 000” çağrı merkezi telefon numarasını aramanız ve sizi tanımıyorsa T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ana menüye ulaştıktan sonra ise sırasıyla “2-1” tuşlarına basın ve ardından  kredi kartı şifrenizi girerek 0’ı tuşlayın.

Şayet müşteri temsilcisine bağlanamıyorum, müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diyorsanız, müşteri temsilcisine bağlanmanın kısayolları tam size göre bir haber. Tek tek arayarak oluşturduğumuz bu listede herhangi bir hata, yada eksik bulunmaktaysa lütfen konu altında yorum kısmına bu durumu belirterek bizlere ve binlerce okurumuza yardımcı olun.

 

 


DİĞER PRATİK BİLGİLER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pratik bilgiler konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pratik bilgiler duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.