Muratpaşa, Antalya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 64 mahallesi vardır. İlçe sınırları içinde belde, köy, oba, mezra gibi yerleşim yerleri yoktur. Antalya’nın ilk kent yerleşimi olan, bugün Kaleiçi olarak adlandırılan semt yine ilçe sınırları içerisindedir. Tarihi ve kültürel açıdan ülkemizin en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Muratpaşa Belediyesi bu tarihi ve kültürel dokuyu korumak ve aynı zamanda ilçenin gelişimini sağlamak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Muratpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Muratpaşa Belediyesi İş İlanları 2023

Muratpaşa ilçesinin nüfusu 500 bini aşmış durumdadır. Belediye bu artan nüfusun bütün belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Muratpaşa İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Muratpaşa Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Muratpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, aşçı, kasiyer, barista, plaj görevlisi, mühendis, mimar, zabıta, sözleşmeli şoför, garson, mutfak şefi, servis elemanı, cankurtaran, mutfak görevlisi, kasiyer, barmen, aşçı yardımcısı, servis komisi, bulaşıkçı, temizlik görevlisi alımı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Muratpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Muratpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Muratpaşa Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MURATPAŞA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, muratpaşa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan muratpaşa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.