Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Ege Bölgesi içerisinde yer alan Muğla, ülkemizin en kabalık illerinden bir tanesidir. Kültürel ve tarihi zenginlikleri ile ülkemizin en önemli illerinden bir tanesi olan Muğla, 2022 yılı itibariyle 1 milyona yaklaşan nüfusa sahiptir. Muğla Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu açıklamada 2022 yılı içerisinde belediye bünyesinde uygun olan kadro ve pozisyonlara, çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapacağını açıkladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak mı? Muğla Büyükşehir Belediyesi ne zaman memur alımı yapacak? Başvuru şartları neler olacak? Başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylar hakkında bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, belediyecilik anlamında ülkemizde örnek gösterilen belediyeler arasında yer almaktadır. Yerini korumaya ve şehrin gelişmesi için yatırımlarına hız kesmeden devam etme amacında olan Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu amaç doğrultusunda dinamik, çalışma azmi yüksek çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Memur alımı haberi kuşkusuz Muğla ili ve ilçelerinde yaşayan binlerce iş bekleyen, iş arayan vatandaşı sevindirdi.  Açıklamada belirtildiği üzere sadece Muğla ili merkezinde değil, aşağıda bulunan ilçelerde de çok sayıda işçi alımı gerçekleştirilecek. İşte o ilçelerin listesi; • Bodrum
 • Dalaman
 • Datça
 • Fethiye
 • Kavaklıdere
 • Köyceğiz
 • Marmaris Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Milas
 • Menteşe
 • Ortaca Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Seydikemer
 • Ula
 • Yatağan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Muğla Büyükşehir Belediyesi eleman alımı ilanları kademeli olarak yayınlanacak. İlanlar henüz yayınlanmasa bile detaylar da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Buna göre açıktan atama yolu ile ve KPSS puanına göre iki farklı şekilde alımlar yapılacak. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunlarına göre kadro ve pozisyonlar yer alacak. İlanlarda zabıta, itfaiye personeli, temizlik işçisi, ilaçlama işçisi, mühendis, sekreter, şoför, güvenlik görevlisi, hizmetli, öğretmen gibi çok sayıda pozisyon yer alıyor. Bunların haricinde Muğla ili ve ilçelerinde verilmiş kamu iş ilanlarına ve özel sektör iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Muğla Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Muğla İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

MUBEP İş İlanları İçin TIKLAYIN

Muğla Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Muğla Büyükşehir Belediyesi iş ilanları henüz yayımlanmadı. Ancak ilanlar yayınlandığında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. İş İlanlarının yayınlanmasını beklemeden Muğla Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak isterseniz, belediye binası içerisinde yer alan insan kaynakları departmanına özgeçmişiniz ile gitmeniz yeterlidir. Burada iletişim bilgileriniz, meslek bilgileriniz alınacak ve ilgili pozisyonda açık pozisyon bulunduğu takdirde iletişim kurulacaktır. Aynı zamanda aşağıda yer alan online olarak vatandaşların hizmetine sunulmuş iş başvurusu formunu da kullanabilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MUĞLA İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, muğla iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan muğla iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.