Mudanya, Bursa ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Marmara Denizi kıyısında yer almakta olan ilçe 86 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Mudanya ilçe nüfusunun çoğu merkezde, 20 bin kadarı kasaba ve köylerde, 14 bin kadarı da Güzelyalı semtinde yaşamaktadır. Mudanya tarihi ve kültürel açıdan da ülkemizin en önemli ilçelerinden bir tanesidir. İlçenin tarihi milattan önce 7. yüzyıla dayanır. Mudanya Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Mudanya Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mudanya Belediyesi İş İlanları 2023

Mudanya ilçesinin önemli geçim kaynağı zeytinciliktir. İlçede iş hacminin birçoğunu ithalat-ihracat işlemleri oluşturmaktadır. Mudanya’da sanayi pek gelişmemiştir. Büyük sanayi kuruluşları olarak Prysmian, Bağcılar ve Yazaki fabrikaları bulunmaktadır. Mudanya Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Mudanya İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Mudanya Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Mudanya Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Mudanya Belediyesi tarafından yayınlanan veya vatandaşlarımızca yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; büro memuru, mobilyacı, makam şoförü, engelli personel, eski hükümlü işçi, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, özel güvenlik görevlisi, sözleşmeli personel, zabıta memuru, itfaiye eri, temizlik işçisi gibi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Mudanya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mudanya Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Mudanya Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MUDANYA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mudanya belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mudanya belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.