Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd. ŞTİ. ya da bilinen kısa adı ile MUBEP, Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren iştiraklerden bir tanesi. Belediye bünyesinde bulunan iştiraklerden belki de en yoğun çalışanıdır. Kurum faaliyetlerini eksiksiz gerçekleştirebilmek adına çok sayıda çalışana ihtiyaç duymakta ve çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. MUBEP tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MUBEP İş İlanları 2023

Belediye bünyesinde hizmet veren iştiraklerden bir tanesi olan MUBEP, personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaya devam ediyor. Kurum bünyesinde vermiş olduğu hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirebilmek adına yeni çalışanlara ihtiyaç duyduğunu belirtmişti. Peki hangi kadro ve pozisyonlarda alım yapmaktadır?Muğla İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

MUBEP tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kepçe operatörü, gemi kaptanı, dozer operatörü, temizlik aracı operatörü, tır şoförü, çevre mühendisi, beden işçisi, ilan ve reklam sorumlusu, büro memuru, temizlik personeli, elektrik teknisyeni, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MUBEP İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MUBEP bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirler. MUBEP işe alımlar için İŞKUR bünyesinde ilan yayınlamaktadır. Harici olan başka bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden veya online olarak iskur.gov.tr adresi üzerinden güncel ilanlara bakabilirsiniz. Bu yazımızda MUBEP iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MUBEP HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mubep konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mubep duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.