MOTAŞ, Malatya ilimizde ulaşım hizmetleri konusunda hizmet sunmakta olan bir şirkettir. Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olan şirket 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kendini geliştirmeyi sürdüren şirket günümüzde 150’yi aşkın otobüs, 90’ı aşkın özel halk otobüsü, 8 hareket merkezi ile faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. MOTAŞ hizmetlerinin aralıksız sürmesi adına bazı zamanlarda yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı yapmaktadır. MOTAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

MOTAŞ İş İlanları 2023

MOTAŞ, araç filosunu her geçen gün geliştirerek trambüs, otobüs ve özel halk otobüsü katmaktadır. Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran şirket bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Malatya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

MOTAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, büro memuru, güvenlik görevlisi, terminal sorumlusu, bekçi, şoför, yönetici asistanı, tekniker, teknisyen, mühendis, kaptan gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MOTAŞ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

MOTAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra öz geçmiş havuzuna iletilecektir ve ilgili kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda bu öz geçmişler değerlendirilmeye alınacaktır. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu olumlu bulursa iş görüşmesi için çağrılacaksınız. Bu aşamayı da geçen bireyler MOTAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda MOTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

MOTAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.