Molped, 1999 yılında kurulmuş olan yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Hayat Kimya bünyesinde faaliyet göstermektedir. Molped; regl döneminde kullanılan ultra ve kalın hijyenik pedler ile günlük ped üretimi gerçekleştirmektedir ve alanında ülkemizde en çok bilinen, en çok tercih edilen markadır. Molped sadece ülkemizde faaliyet göstermemektedir. Üretmiş olduğu ürünleri; Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, İran, Cezayir, Moldova, Bulgaristan, Romanya gibi 60’dan fazla ülkeye ihraç etmekte ve ülkemize ciddi bir döviz katkısı sağlamaktadır. Sektörün öncüsü olmayı başaran firma sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük ped üreticisi olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Molped bu kapsamda çok sayıda yeni çalışana ihtiyaç duymakta ve bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Molped tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Molped İş İlanları 2023

Molped faaliyete geçtiğinden bu yana sektörün öncü firması olmuştur. Tüketicilere tekli çanta paketlerinden günlük ped satışı yapan, üç kanatlı ultra gece pedlerini üreten ve daha çok sayıda sayamadığımız ilkleri gerçekleştirmeyi başarmıştır. Molped bu başarısını kuşkusuz bünyesinde çalışan kişilere borçludur. Molped fabrikasına ve üretim tesislerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Molped tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; güvenlik personeli, şoför, vasıflı vasıfsız üretim elemanı, iş makineleri operatörü, satış elemanı, depo elemanı, paketleme etiketleme elemanı, temizlik personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Molped İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Molped fabrikası ve satış noktalarında çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde açık iş pozisyonları görebilir ve bunlara başvuruda bulunabilirler. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından yeni mezun ve profesyoneller, lise ve meslek yüksekokulu mezunları ya da staj yapmak için öğrenciler kısımlarında yer alan açık iş pozisyonlarından bir tanesini seçerek güncel ilanları görebilirsiniz. Akabinde başvurunuz insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Molped iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Molped iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER MOLPED HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, molped konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan molped duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.