Molfix, ülkemizde en çok tüketilen bebek bezi markalarından bir tanesidir. 1998 yılında kurulmuş Hayat Kimya bünyesinde bulunan markalardan birisidir. Kaliteyi uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturan firma, şimdiye kadar çok sayıda ödülün de sahibi olmuştur. Molfix sadece ülkemizde değil dünyada en çok tüketilen bebek bezi markalarından birisidir. Dünya genelinde 70’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Molfix büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Molfix tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Molfix İş İlanları 2022

Molfix çok sayıda ilki gerçekleştirmeyi başarmış bir firmadır. Bebeklerin güler yüzü olmak amacıyla çalışmalarını sürdüren firma aynı zamanda fabrikasına ve bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Molfix tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; üretim elemanı, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, depo elemanı, şoför, forklift operatörü, mühendis, tekniker, tekniker, vardiya amiri, özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı, paketleme personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyon bulunmaktadır.

Molfix İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Molfix bünyesinde, fabrikasında çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını Hayat Kimya bünyesinde yer alan açık iş pozisyonları sayfasından gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile Hayat Kimya iş ilanları sayfasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş ilanları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Molfix iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Molfix İş Başvuru Formunu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MOLFİX HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, molfix konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan molfix duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.