MNG Kargo, 2003 yılında MNG Holding tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren MNG Kargo, günümüzde 800’ü aşkın şubesi, 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8 bini aşkın çalışanı, 2400’ü aşkın taşıma aracı ve 6 uçağı ile hizmet sunmaktadır. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde ortalama 600 bin adrese hizmet ulaştıran Türkiye’nin kargo şirketlerindendir.

MNG Kargo müşterilerinin kargolarını en hızlı ve zarar görmeden teslim edilmesi için çalışmaktadır. Bu doğrultuda yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir. MNG Kargo müşterileri ise firmanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. MNG Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri, dağıtım saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.MNG Kargo Çalışma Saatleri 2022

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan MNG Kargo şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşamları da saat 18:00’de kapanmaktadır. Şubelerde öğle arası yani öğle tatili bulunmamaktadır. Yani açılış saatleri ve kapanış saatleri içerisinde şubeler düzenli olarak hizmet verir.

MNG Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

MNG Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri hizmet sunmaktadır. Şubeler Pazar günü çalışmazlar. Cumartesi günü ise sabah saat 08:30’da açılan şubeler saat 14:00 itibariyle kapanmaktadır.

MNG Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

MNG Kargo şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Bu tarihlerde kargo teslimatı yapılmadığı gibi şubeler de kapalıdır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri Silivri, Antakya, Yalova, Muğla, Görükle, Van, Hatay, Sivas, Adana, Aydın, Amasya, Aksaray, Alanya, Avcılar, Eskişehir, Trabzon, Denizli, Bursa, Batman, Bartın, Buca, Darıca, Dikmen, Emek, Erzincan, Fethiye, Gaziantep, Gaziemir, Gölbaşı, İstanbul, Iğdır, Mersin, Niğde, Nazilli, Ordu, Osmaniye, İzmir, Rize, Üsküdar gibi tüm konumlarda bulunan şubeler için geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda MNG Kargo çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 06 06” telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MNG KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mng kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mng kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.