MNG Holding, 1976 yılında kurulmuş olan bir holding kuruluşudur. Mehmet Nazif Gürel tarafından kurulan holding, adını kurucusunun baş harflerinden almıştır. Holding; inşaat, mühendislik, enerji, hava taşımacılığı, turizm ve finans gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. MNG Şirketler Grubu, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. MNG Holding bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MNG Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MNG Holding İş İlanları 2023

MNG Holding kendi bünyesine ve Mapa İnşaat gibi şirketlerinin bünyesinde 20 bini aşkın çalışan istihdam etmektedir. Büyüme hedefleri doğrultusunda şirket bu çalışanlara ek olarak her sene çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.MNG Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şantiye şoförü, şantiye şefi, inşaat mühendisi, iş güvenliği uzmanı, insan kaynakları uzmanı, mimar, elektrik elektronik mühendisi, inşaat mühendisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MNG Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MNG Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilir. Kurum iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını vermiş olduğumuz bağlantıdan görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler MNG Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda MNG Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

MNG Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MNG HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mng holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mng holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.