Milyonluk Resim, Fox kanalında yayınlanmakta olan ve ülkemizde en çok izlenen yarışma programlarından bir tanesidir. Milyonluk Resim’de yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarıya çıkıyor ve 12 soruyu doğru olarak cevaplaması durumunda da 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi oluyor. Milyonluk Resim sadece formatı ile değil aynı zamanda da dağıttığı para ödülü ile de diğer bilgi yarışmalarından kendisini ayırıyor. Peki sizler de bu yarışmada yarışmacı olarak katılmak ister misiniz? Peki ama Milyonluk Resim’e nasıl katılabilirsiniz, başvuru şartları neler?

Milyonluk Resim’e Nasıl Katılırım?

Milyonluk Resim programında yarışmacı olarak yer alabilmek ve büyük ödül olan 1 milyon liranın sahibi olabilmek için yazımız devamında vermiş olduğumuz başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olmanız dışında katılım şartları içinde herhangi bir şart sunulmamıştır. Akabinde yapacak olduğunuz başvurular daha sonra program yönetimi tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaklardır. Burada kendilerine programın işleyişi ve uymaları gereken şartlar hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Bu aşamadan sonra da programa katılarak büyük ödülü kazanmak için yarışabilirsiniz.Milyonluk Resim Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Milyonluk Resim, ekranların sevilen yüzü olan Selçuk Yöntem tarafından sunulmaktadır. Program her Çarşamba saat 20:00’de yeni bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Programın yayın gününde en çok izlenen programlar arasında yer almaktadır.

Milyonluk Resim yarışmasında yarışmacı olabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Formda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olduğuna ve sizden istenilen alanları eksiksiz olarak doldurduğunuza emin olduktan sonra “Gönder” butonuna basmanız yeterlidir.

Milyonluk Resim Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MİLYONLUK RESİM BAŞVURUSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, milyonluk resim başvurusu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan milyonluk resim başvurusu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.