Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin savunma politikalarını ve Türk vatandaşlarının askerlik işlerini yürüten bakanlıktır. Milli Savunma Bakanı Milli Güvenlik Kurulu daimi üyesidir. Binası 29 Ekim 1931’de hizmete girmiştir. Milli Savunma Bakanlığı; barışta ve savaşta asker alma hizmetlerini, silah, gereç ve her çeşit lojistik ihtiyaç malzemelerinin tedariki hizmetlerini, harp sanayi hizmetlerini, sağlık ve veteriner hizmetlerini, mali ve mal teftiş hizmetlerini yürütmektedir. Milli Savunma Bakanlığı faaliyetlerinin aksamadan devamı adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında Milli Savunma Bakanlığı yani MSB tarafından yayınlanmış olan en son, güncel iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı İş İlanları 2023

Milli Savunma Bakanlığı her sene ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda bay ve bayan eleman alımı, personel alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Tüm bu iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • Milli Savunma Bakanlığı 600 İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
  • MSB Personel Daire Başkanlığı İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
  • Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MSB 25 Bilişim Personeli Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Milli Savunma Bakanlığı Müfettiş Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Milli Savunma Bakanlığı Engelli Eleman İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Milli Savunma Bakanlığı tarafından iş ilanları yayınlandıkça vermiş olduğumuz liste güncellenecektir. Bunun dışında MSB bünyesinde bulunan aşağıdaki kuruluşlara da çok sayıda alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi ise haberimiz devamında anlattık.

AR-GE ve Teknoloji Daire Başkanlığı
Asker Alma Dairesi Başkanlığı
Askeri Adalet İşleri Başkanlığı
Askeri Adalet Teftiş Kurulu Başkanlığı
Akaryakıt İkmal ve NATO Poligon İşletme Başkanlığı
Askeri Yüksek İdare Mahkemesi
Askeri Yargıtay Başkanlığı
Dış Tedarik Dairesi Başkanlığı
Fiyat ve Maliyet Analiz Dairesi Başkanlığı
Genel Plan ve Prensipler Dairesi Başkanlığı
Harita Genel Komutanlığı
İç Tedarik Dairesi Başkanlığı
İlaç Fabrikası Komutanlığı
İnşaat Emlak Dairesi Başkanlığı
Karapınar Atış Poligon Komutanlığı
Maliye Dairesi Başkanlığı
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu İş İlanları İçin TIKLAYIN
Millî Savunma Üniversitesi
Muhabere Elektronik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığı
NATO Enfrastrüktür Dairesi Başkanlığı
Savunma Sanayii Müsteşarlığı İş İlanları İçin TIKLAYIN
Teknik Bilgi Merkezi
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
Hava Kuvvetleri Komutanlığı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı
TUSAŞ İş İlanları İçin TIKLAYIN

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İş Başvurusu 2023

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanmış ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan www.msb.gov.tr/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yayınlandığında yine sosyal ağlar üzerinden iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm iş başvurusu detaylarını siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Harici olarak Milli Savunma Bakanlığı bünyesine ilanlar yayınlanmadan iş başvurusu yapabileceğiniz bir adres bulunmamaktadır. Aksini iddia eden adreslere itimat göstermeyiniz. MSB iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.