Milli Savunma Bakanlığı 2015 engelli memur alımı kapsamında ihtiyaç duyduğu İzmir/Naldöken’de bulunan İzmir Tersanesi  Komutanlığı’na gemi bakım ve onarım işleri için Ambarcı ve Tasnifçi alımı yapacak.  Başvuru tarihleri 24 Şubat 2015 ve 7 Mart 2015 tarihleri arasında olacak.

İşçi alımı için İzmir ilinde ikamet etmekte olanlar ya da İzmir ilinde ikamet etmeyi taahhüt eden kişiler lise mezunu ya da üniversite mezunu fark etmeksizin başvuruda bulunabilecekler.MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI ENGELLİ PERSONEL İŞÇİ ALIMI 2015

  • İlköğretim veya lise mezunları için; MEB onaylı: Bilgisayarlı Muhasebe ve Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sertifika/Belgesine sahip olmak.
  • Bilgisayarlı muhasebe bilmek
  • Windows ve Microsoft Office programlarını kullanmak
  • Her türlü malzeme yükleme ve tasnif işlerini yapmak

Aranılan diğer nitelikler olarak ilanda belirtilmiştir. Milli Savunma Bakanlığı engelli işçi alımı 2015 ilanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

engelli personel alımı

MSB tarafından yayınlanmış olan ilana ait önemli bilgileri paylaştık. Bunun dışında kurum tarafından yayınlanmış olan diğer ilanlara Milli Savunma Bakanlığı iş ilanları ve iş başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.