Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı yani ANT bünyesine işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Milli Savunma Bakanlığı ilan kapsamında şoför, kalifiye işçi, teknisyen alımı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Mili Savunma Bakanlığı (MSB) 42 İşçi Alımı İlanı 2018

16 Şoför alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca aranan nitelikler de şu şekildedir; Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak gerekiyor.16 teknisyen alımı için ön lisans mezunu olmak gerekiyor. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, seyahat engeli bulunmamak da aranan nitelikler arasındadır.

10 kalifiye işçi alımı için lise ve dengi okul mezunu veya önlisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, seyahat engeli bulunmamak gerekmektedir.

S.NoTalebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
1Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför2ANT Batı Bölge Müdürlüğü Ekip Şoförleri ESKİŞEHİRLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
2Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Müdürlüğü Elektronik Kumanda Ekibi ESKİŞEHİRönllsans mezunu olmakElektrik-ElektronlkTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
3Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü ANTALYALise ve deng, okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engel] bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC’5 belgesine sahip olmak.
4Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank çiftliği

ANTALYA

Lise ve dengi okul mezunu olmakMotor BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
5Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank Çiftliği ANTALYALise ve dengi okul mezunu olmakMetal İşleri BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak
6Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank Çiftliği ANTALYAönllsans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak.seyahat engeli bulunmamak.
7Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-3 Dağnahlyesl Pompa İstasyonu ANTALYAönllsans mezunu olmakElektrik-ElektronlkTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
8Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye işçi1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-3 Dağnahlyesl Pompa İstasyonu ANTALYALise ve dengi okul mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.NoTalebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
9Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-4 Çeltikçi Pompa İstasyonu BURDURLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
10Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü BALIKESİRLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
11Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge Balıkesir işletme Müdürlüğü TF-15 Balıkesir Tank Çiftliği BALIKESİRLise ve dengi okul mezunu olmakMetal işleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
12Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü TF-32 Edincik Tank Çiftliği BALIKESİRönlisans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
13Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü TF-32 Edincik Tank Çiftliği BALIKESİRLise ve dengi okul mezunu olmakMetal işleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
14Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü Bandırma Hava Meydanı BALIKESİRÖnlisans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
15Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge İstanbul İşletme Müdürlüğü TF-18 İzmit Tank Çiftliği KOCAELİönlisans mezunu olmakMotor BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
S.NoTalebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
16Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge İstanbul İşletme Müdürlüğü İÇ-2 Denizli Pompa İstasyonu KOCAELİLise ve dengi okul mezunu olmakElektrlk-ElektronlkTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
17Ankara il MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge Gelibolu işletme Müdürlüğü TF-36 Saros Tank Çiftliği ÇANAKKALELise ve dengi okul mezunu olmakMetal İşleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
18Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Batı Bölge Gelibolu İşletme Müdürlüğü TF-36 Saros Tank Çiftliği ÇANAKKALELise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
19Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Batı Bölge İzmir işletme

Müdürlüğü TF-14 çiğli Tank Çiftliği İZMİR

Lise ve dengi oku, mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlike!, İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
20Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü TF-14 Çiğli Tank Çiftliği İZMİR

Önlisans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engel, bulunmamak.
21Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü çiğli Hava Meydanı İZMİR

önllsans mezunu olmakMotor BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
22Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü TF-37 Aliağa Tank Çiftliği İZMİR

önlisans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.NoTalebi Alan II Şube

MUdürlüğU

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştınlacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
23Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför2ANT Batı Bölge Ankara İşletme Müdürlüğü TF-10 Sincan Tank Çiftliği ANKARALise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
24Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü İB-2 Sarısek! Pompa istasyonu HATAYLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
25Ankara II MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-1 İskenderun Tank

Çiftliği HATAY

Lise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
26Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TP-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

Lise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
27Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

Lise ve dengi okul mezunu olmakMetal işleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
28Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

önlisans mezunu olmakMotor BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak.seyahat engeli bulunmamak.
29Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen2ANT Doğu Bölge Malatya İşletme MUdürlüğU TF-26 Akgedlk Tank Çiftliği SİVASÖnllsans mezunu olmakElektrik-ElektronlkTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.NoTalebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
30Ankara İl MUdUrlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Doğu Bölge Malatya İşletme Müdürlüğü İB-5 Gölbaşı Pompa İstasyonu ADIYAMANLise ve dengi okul mezunu olmakMetal işleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
31Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-4 Diyarbakır Tank Çiftliği DİYARBAKIRLise ve dengi okul mezunu olmakMetal İşleriTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren Eşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
32Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-38 Diyarbakır Tank

Çiftliği DİYARBAKIR

Lise ve dengi okul mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
33Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-38 Diyarbakır Tank

Çiftliği DİYARBAKIR

Lise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
34Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü İB-8 Ergani Pompa

İstasyonu DİYARBAKIR

önllsans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
35Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARATeknisyen1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-5 Batman Tank Çiftliği BATMANönllsans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
36Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-5 Batman Tank Çiftliği BATMANLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
S.NoTalebi Alan İl Şube

MUdUrlüğU

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeriEğitim DurumuBölümüAranan Diğer Nitelikler
37Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge Erzincan İşletme Müdürlüğü ERZİNCANLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
38Ankara İl MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAŞoför1ANT Doğu Bölge Elazığ İşletme Müdürlüğü ELAZIĞLise ve dengi okul mezunu olmakTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
39Ankara il MüdürlüğüMSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARAKalifiye İşçi1ANT Doğu Bölge Elazığ İşletme Müdürlüğü EM-2 Kovancılar Pompa İstasyonu ELAZIĞönllsans mezunu olmakMakine BölümüTehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
TOPLAM:42

Bu yazımızda Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer ilanlara milli savunma bakanlığı iş başvuru formu örneği sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.