Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Kaç Para?

Yeni bir yıla merhaba dememize artık sayılı zaman kaldı. Yeni yıl sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük bir coşku ile kutlanacak. Yeni yılın sağlık ve mutluluk getirmesi için temennilerde bulunan milyarlarca insanın yeni yıldan bir beklentisi daha var; para. Yeni yıla zengin uyanmak isteyen kişiler Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen yılbaşı ikramiyesini kazanmak için şimdiden çok sayıda milli piyango bileti satın almış durumda. Biletlerini halen satın almayan kişiler ise milli piyango bileti ne kadar merak ediyorlar.

Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Ne Kadar?

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan tutara göre bu sene yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye tamı tamına 61 milyon TL olarak belirlendi. Yani büyük ikramiye tam bilete çıkması durumunda talihli tam 61 milyon TL kazanacak. Milli Piyango biletleri ise 29 Kasım tarihinden itibaren yurdun dört bir yanında satışa çıkarılmış durumda. Peki milli piyango yılbaşı biletleri ne kadar?  • Milli Piyango Yılbaşı Tam Bilet Fiyatı 70 TL
  • Milli Piyango Yılbaşı Yarım Bilet Fiyatı 35 TL
  • Milli Piyango Yılbaşı Çeyrek Bilet Fiyatı 17.5 TL

Tam bilet, çeyrek bilet ve yarım bilet fiyatları yukarıda verdiğimiz gibidir. Bilet fiyatları bu sene oldukça fazla gibi. Yani vatandaşlar zengin olmak için biletlere ciddi rakamlar vermek zorundalar. Milli Piyango İdaresi büyük ikramiye ile beraber bu sene toplamda 349 milyon 243 bin lira ikramiye dağıtılacağı müjdesini verdi.

Milli piyango yılbaşı biletlerinde kağıdın dokusunda, yuvarlak içerisinde Milli Piyango amblemli filigran bulunmaktadır ve gün ışığına tutulduğunda bu görülmektedir. Milli piyango yılbaşı bileti satın alırken sahte biletlere özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Şayet böyle bir durumla karşılaşırsanız da hemen kişi veya kişileri ihbar edin. Bu yazımızda milli piyango biletleri kaç para hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MİLLİ PİYANGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, milli piyango konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan milli piyango duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.