Yeni yıla girmemize artık sayılı zaman kaldı. 2018 yılını iyisiyle kötüsüyle geride bırakıyor ve 2023 yılında yepyeni bir sayfa açma umuduyla giriyoruz. Kuşkusuz yeni yıldan herkesin beklentisi farklı; kimisi sağlık, kimisi iş, kimisi mutluluk istiyor. Fakat yeni yıla daha zengin bir şekilde girmek isteyen de milyonlarca vatandaşımız var. Bu sebepten dolayı Milli Piyango İdaresi tarafından satışa çıkarılmış olan milli piyango biletlerini satın aldılar. Artık yılbaşı gecesi çekilecek olan milli piyango çekilişini beklemeye koyuldular. Peki milli piyango yılbaşı özel çekilişi ne zaman, saat kaçta çekilecek?

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Saat Kaçta Başlayacak?

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi her sene yılbaşı gecesi yani 31 Aralık tarihinde en çok izlenen programlardan bir tanesi oluyor. Milyonlarca vatandaş çekilişi canlı olarak izleyerek, biletine herhangi bir ikramiyenin tutup tutmadığını anında öğrenmek istiyor. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene yılbaşı çekilişi saat 19:00’dan itibaren yapılmaya başlanacak. Bildiğiniz üzere çok sayıda ikramiye tutarı olduğundan dolayı, bu kadar erken saatte çekiliş başlayacak. Ancak herkesin merak ettiği çekiliş olan büyük ikramiye ise saat 23:30’da çekilecek ve bu çekiliş canlı olarak yayınlanacak. Peki ama hangi kanalda?Yılbaşı Çekilişi Hangi Kanalda?

Yılbaşı özel çekilişi her sene olduğu gibi bu sene de devletimizin resmi kanalı olan TRT ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşına ikramiye kazanıp kazanmadığını canlı olarak izleyip öğrenmek isteyen kişiler TRT1 kanalından saat 20:00 itibariyle çekilişi izleyebilirler. Çekiliş saat 24:00’e kadar canlı yayınlanacaktır. Büyük ikramiyenin çekildiği saat ise 23:30 olacaktır.

Bu sene büyük ikramiye tamı tamına 61 milyon TL olarak belirlenmiş durumda. Büyük ikramiye ile beraber toplam 349 milyon 243 bin lira ikramiye dağıtılacak. Yılbaşı özel çekilişi bu sayede sadece bir kişiyi değil, binlerce kişiyi zengin edecek. Sizler de belirttiğimiz saatte çekilişi canlı izleyerek bu heyecana ortak olabilirsiniz. Milli piyango yılbaşı özel çekilişi hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yılbaşı özel çekilişi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yılbaşı özel çekilişi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.