2023 yılına sayılı günler kala, Milli Piyango Çekilişi hakkında da detaylar netlik kazanmış durumda. Milyonlarca vatandaş yeni yılda zengin uyanma hayaliyle milli piyango biletlerine büyük rağbet gösteriyor. Edinilen bilgilere göre biletlerin yarısından fazlası,  daha süre olmasına karşın bitmiş durumda.  Biletini almış olanlar ise artık bekleme evresine geçtiler ve yılbaşı gecesinde yayınlanacak olan çekilişi izlemek için yerlerini şimdiden ayırtmış durumdalar.

2023 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Canlı İzle

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’nin büyük ikramiyesi 55 milyon lira olarak belirledi. Büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 3 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 1 adet de 500 bin liralık ikramiye verilecek. Çekilişte toplam ikramiye tutarı ise 289 milyon 465 bin lira olacak. Bahsedilen rakamlar bu denli yüksek olunca kişilerde yarattığı heyecan da bir o kadar artıyor. Bilet sahipleri yılbaşı çekilişini TRT ekranlarından canlı olarak takip edebilecekler. Ancak televizyon başına geçemeyecek vatandaşlar için, yada olanağı olsa da geçmeyecek kişiler için aşağıdaki araç sayesine canlı izleme olanağı sunuyor. Ücretsiz olarak internetten, online Milli Piyango yılbaşı çekilişi canlı izleme aracı aşağıdadır.TRT 1’de yayınlanacak olan Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi saat 21:30’dan itibaren canlı olarak yayınlanacaktır. Büyük ikramiyeler ise saat 23:00’de çekilmeye başlanacak.

Bu haberimizde milli piyango yılbaşı çekilişi canlı izleme, milli piyango yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda çekiliyor detaylı olarak bahsettik. Konu hakkında soru sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Yeni yılın tüm okurlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

Milli piyango yılbaşı çekişini canlı izlemek için TIKLAYIN


DİĞER MİLLİ PİYANGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, milli piyango konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan milli piyango duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.