Milli Eğitim Bakanlığı, Anayasa, 430 sayılı Tevhid-i Tedrisat Kanunu, 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile kalkınma plan ve programları doğrultusunda milli eğitim hizmetlerini yürütmek üzere kurulan bakanlıktır. Bu bakanlık aslen 1869 yılında Maarif Nezareti adı altında kurulmuştur.  Milli Eğitim Bakanlığı yani bilinen kısa ismi ile MEB, ülkemizdeki eğitim kalitesini modern seviyelere taşımak amacı ile çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bu kapsamda, faaliyetlerinin devamı adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bu yazımızda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan en son güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler yer almaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İş İlanları 2023

Milli Eğitim Bakanlığı her sene çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu çok sayıda bay ve bayan personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır. MEB ayrıca taşeron personel alımı, engelli işçi alımı, eski hükümlü işçi alımı da gerçekleştirmektedir.  Mili Eğitim Bakanlığı tarafından işe alınan personeller daimi, geçici, kadrolu gibi statülerde istihdam edilmektedir. Aşağıda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan en yeni iş ilanları bulunmaktadır.  • MEB 1540 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MEB Suriyeli Çocukların Eğitimi Projesi İçin 2 Bin 78 Öğretmen Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MEB Uzman Yardımcısı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İş Başvurusu 2023

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve http://www.meb.gov.tr/ resmi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığı an iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan bilgilerini paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. MEB iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MEB HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, meb konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan meb duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.