Milli Eğitim Bakanlığı 410 okula taşeron personel alımı yapacağını yayımladıkları ilan ile açıkladı. Taşeron personel alımı yapılacak okulların listesi, başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi diğer bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Taşeron Personel Alımı

Belirlenmiş 410 okul için Milli Eğitim Bakanlığı taşeron personel alımı yapacak.  Bakanlık taşeron personel alımı yapılacak olan okulların listesini açıkladı. Alınacak olan personellerin belirli tarih aralıklarında çalıştırılacakları da duyuruldu.  Taşeron personeller 2.031 TL maaş alacaklar. Alımlar hizmet alımı yoluyla gerçekleştirilecek.  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan genelgelerde başvuru şartları, başvuru formu ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.Anadolu İmam Hatip Ortaokulları Taşeron Personel Alımı

Alımlarla ilgili açıklanan resmi yazıyı okumak için hemen TIKLAYIN.

Hangi Anadolu İmam Hatip Ortaokullarında taşeron personel alımı yapılacağını öğrenmek için hemen TIKLAYIN.

İmam Hatip Ortaokulu Taşeron Personel Alımı

Alımlara ilişkin resmi yazıyı okumak için hemen TIKLAYIN.

Hangi İmam Hatip Ortaokullarında taşeron personel alımı yapılacağını öğrenmek için hemen TIKLAYIN.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan ilana göre 410 okula taşeron personel alımı ilanı için başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu ve diğer detaylar ile ilgili sorularınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca MEB tarafından yayınlanan tüm ilanlara Milli Eğitim Bakanlığı iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER TAŞERON PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, taşeron personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan taşeron personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.