Milangaz, ülkemizde LPG sektöründe önde gelen şirketlerden bir tanesidir. Demirören Holding bünyesinde bulunmaktadır. İzmir ilimizde kurulmuş olan Milangaz, kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Milangaz bugün 81 ilimizde 950’yi aşkın ilçede kesintisiz bütün segmentlerde gaz hizmeti vermektedir. Milangaz büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır. Milangaz bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Milangaz İş İlanları 2023

Milangaz ülkemizde 1100’ün üzerinde tüplü bayi, 200’ün üzerinde perakende satış mağazası, 600’den fazla da otogaz istasyonu ile hizmet sunmaktadır. Bunların yanında yüzlerce dökmegaz müşterisine de hizmet sunmaktadır. Bu çalışmalar ile Türkiye’de LPG pazarının yüzde 15’inden fazlası Milangaz elinde bulunmaktadır. Milangaz büyüme hedefleri doğrultusunda markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır.Milangaz tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muhasebe elemanı, tahsilat elemanı, mali işler uzmanı, kalite mühendisi, şoför, pompacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Milangaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Milangaz tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurduktan sonra kurumun insan kaynakları departmanı ilanınızı detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Milangaz bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Milangaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Not : İş başvuru formu kısa süreliğine kaldırılmıştır. Sayfa yenilendikten sonra yeniden eklenecektir.

Milangaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MİLANGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, milangaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan milangaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.