Migros, İsviçre’nin en büyük perakende şirketlerinden bir tanesidir.  Ülkemizde de faaliyet gösteren Migros aynı zamanda dünyada bulunan perakende şirketleri arasında da en büyüklerinden bir tanesidir.  Migros’un bünyesinde 150 bini aşkın kişi çalışmaktadır. 2020 yılında ülkemizdeki Pazar payını arttırmayı hedefleyen Migros Türkiye, bunun için yeni şubeler açacağını ve bu yeni şubeler ile mevcut eski şubelerinde yer alan boş pozisyonlara çok sayıda işçi alımı, eleman alımı, personel alımı yapacağını açıkladı.

Migros Personel Alımı İlanı 2020

Ülkemizde büyüme hedefini gerçekleştirebilmek için, faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Migros süpermarket zinciri 2020 yılında çok sayıda personeli kadrosuna katmayı hedefliyor. Migros Ticaret A.Ş. 05.05.2020 itibariyle; 1.709.669 m² kapalı alana sahip, 1389 Migros ve 36 Macro Center olmak üzere yurt içinde 72 ilde 1425 mağaza; yurt dışında ise 46 Ramstore ile toplamda 1471 mağazayla hizmet vermektedir. Migros bünyesinde çalışan elemanları 3 kategoride sıralamıştır. İdari kadro, mağaza yönetimi kadrosu ve mağaza personel kadrosu olarak bünyesinde çalışanlar üç bölümde ayrılmışlardır. 2020 yılında çok bu kadrolara çok sayıda mağaza yöneticisi adayı, Migros bölge yöneticisi adayı,  sıcak satış fırın elemanı, kasiyer, tezgahtar, meyve ve sebze tezgahtarı, kasap, şarkütör, sezonluk kasiyer, sezonluk tezgahtar, sezonluk kasap, MJET mağaza personeli alımı gerçekleştirecektir. Bu kadro ve pozisyonlara sezonluk ve daimi olarak iş başvurusu yapılabilinecektir. MİGROS bünyesindeki iş ilanlarına lise mezunu, yükseköğretim mezunu ya da ilkokul mezunu olan kişiler gerekli başvuru şartlarını sağladıkları taktirde iş başvurusu yapabileceklerdir.Migros Eleman Alımı 2020

MİGROS 2020 yılında 1000′in üzerinde reyon görevlisi, reyon elemanı, kasa görevlisi, kasap, mağaza görevlisi, güvenlik görevlisi ve engelli personel alımı, reyon elemanı ve kasa görevlisi alımı yapacak. Bu açık iş pozisyonları için başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Migros Kasiyer Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

En çok başvuru alınan pozisyonlardan birisi olan kasiyer iş ilanı için Migros aşağıdaki başvuru şartlarını aramaktadır. Bu başvuru şartları aynı zamanda tezgahtar ve şarkütör alımı için de geçerlidir.

  • En az lise öğrencisi/mezunu,
  • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,

Migros Kasap Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Konusunda deneyimli,
  • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek

Migros son dönemde Antalya, İstanbul, Bursa, Sivas, Konya, Elazığ, Kars,  Adana, Ankara, İzmir, Eskişehir, Aydın, Hatay gibi illerde en çok alımları gerçekleştirmiş olsa da tüm Türkiye geneli mağazalarına düzenli olarak personel alımı yapmaktadır. Migros bünyesinde çalışmak için iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. İş başvurusu için sisteme kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.  Daha sonra hangi kadro ve pozisyon için iş başvurusu yapacağınızı seçtikten sonra gerekli başvuru şartlarını inceleyerek ilana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıda yer alan iş ilanları son başvuru tarihi günceldir.

Migros İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER ELEMAN ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eleman alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eleman alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.