Tekel’in alkollü içkiler bölüm ile birlikte Nurol Holding, Özaltın İnşaat, Limak İnşaat ve Tütsab Ortak Girişim Grubu tarafından satın alınmış ve Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş. doğmuştur. Şirket daha sonra bir Amerikan şirketi olan TPG Texas Pacific Group’a satılmıştır. Mey İçki ülkemizdeki en büyük içki üretim markasıdır. Bünyesinde ülkemizde en çok tüketilen içkiler yer almaktadır. Mey İçki faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Mey İçki tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mey İçki İş İlanları 2023

Mey İçki ülkemiz genelinde 17 fabrika ve 4 küçük işletme tesisinde üretim yapmaktadır. Yıllık 70 milyonu aşkın üretim kapasitesi ile ülkemizin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır. Mey ürün ailesindeki içkilerin üretildikleri fabrikalar ise şöyle sıralanmaktadır: • Rakı : İstanbul İçki (Altınbaş, Kulüp,Yeni Rakı), Tekirdağ İçki (Tekirdağ, Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı Altın Seri), İzmir İçki (Yeni Rakı, İzmir Rakısı), Manisa İçki Fabrikası, Diyarbakır (Yeni Rakı), Nevşehir (Yeni Rakı)
 • Votka : Bilecik İçki Fabrikası
 • Cin : Bilecik İçki Fabrikası
 • Kanyak ve Brendi : Çanakkale Kanyak Fabrikası
 • Viski : Ankara Viski Fabrikası
 • Likörler : Bilecik İçki Fabrikası
 • Bira : Yozgat İçki Fabrikası
 • Şaraplar : Elazığ Şarap Fabrikası, Tekirdağ İçki Şarap Fabrikası, Şarköy
 • Şarap Fabrikası, Ürgüp Şarap Fabrikası
 • Vermut : Bilecik İçki Fabrikası

Mey İçki bünyesinde bulunan fabrikalara ve dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Mey İçki, Tekel tarafından gelen kültürü korumak ve markayı yukarılara taşımak için var gücüyle çalışmaktadır.

 • Rakı Markaları : Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Kulüp Rakı, Altınbaş, İzmir Rakısı, Yekta Rakı
 • Votka : Binboa, İstanblue, Bazooka, Diageo, Smirnoff, Ketel One, Ciroc ve Gilbey’s
 • Viski : Johnnie Walker, J&B, Dimple, Bulleit Bourbon, Vat 69, White Horse, single malt viskiler ise; Talisker, Lagavulin, Cardhu, Caol Ila,The Singleton of Dufftown, Glen Elgin, Glenkinchie, Dalwhinnie, Oban ve Cragganmore
 • Cin : Cin Adalin, Saga Cin, Diageo, Gordon’s London Dry Gin, Tanqueray ve Gilbey’s Special Dry Cin
 • Likör : Nazen, Jest, Baileys, Sheridan’s, Archers ve Safari
 • Rom : Captain Morgan ve Zacapa
 • Tekila : Don Julio
 • Kayra Imperial, Kayra Versus, Kayra Vintage, Kayra Buzbağ Rezerv, Kayra Cameo, Kayra Madre, Allure, Kayra Steakhouse Blend, BBQ Blend, Terra, Leona, Buzbağ, Tılsım, Cumartesi, Güzel Marmara

Mey İçki tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bölge satış sorumlusu, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, çevre mühendisi, satın alma sorumlusu, satış operasyon müdürü, departman asistanı, ürün müdür yardımcısı, bölge satış sorumlusu, engelli personel, şişeleme ve üretim mühendisi, laborant, depo amir yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mey İçki İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mey İçki bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde açık iş pozisyonlarını görebilir ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.  Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Mey İçki bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Mey İçki fabrikası iş ilanları ile iş başvurusu yapma hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mey İçki İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MEY İÇKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mey içki konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mey içki duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.